Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

problem z zamykaniem i otwieraniem szyb pod


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z szybami w scenicu II -minowicie podczas jazdy otworzą się 2 -3 razy potem nie otwierają się wcale - ani przód ani tył a następnie po otwarciu drzwi otwierają i zamykają się normalnie. i znów po przejechaniu na chwilę otwierają się i zamykają a potem przestają . czy miał ktoś taki problem? dziwne zjawisko - może coś nie łączy. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwórz którekolwiek drzwi, pomiędzy zawiasami masz wtyczki.

Opisz dokładnie jak to wygląda, bo coś kręcisz. Szyby działają/ nie działają tylko jak sterujesz przełącznikami kierowcy, czy wszystkimi?

Będzie łatwiej podpowiedzieć, ale na pewno jest to luźne styki, tylko teraz trzeba znaleźć gdzie? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśłi działają a najczęściej podczas postoju to działają wszystkie - od kierowcy , z tyłu i u pasażera , jeśli przestają działać to wszystkie - ale poszedłem za twoją radą wypiąlem wtyczki od kierowcy oraz z tyłu od strony kierowcy - zrobiłem test i na razie działają -ani razu się nie zablokowały ani na postoju ani podczas jazdy. Wygląda na to -odpukać oczywiście że pomogło -więc duże dzięki za rade . mam nadzieję że odniosło skutek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub sprawdź połączenie w skrzynce bezpiecznikowej w silniku - nie wiem czy w sceniku jest podobnie czy inaczej ale u mnie po twoich objawach miałem później problemy z poduszką i ze światłami aż dziś znalazłem awarie tego typu co na załączonym zdjęciu (przypomnę, że jest to M II ph I ) nie sceniek tak więc mogę się mylić. Ale jeśli masz podobną skrzynkę w silniku to sprawdź tam wszystkie kostki - a może po prostu brak jest jakiegoś połączenia.

PS.

Uważaj abyś nie zrobił jakiegoś zwarcia.

post-2021-1281292871_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

podobny problem!

 

podczas jazdy tylna szyba sama się otworzyła i później nie mogłem jej zamknąć,

aż wreszcie zamknąłem auto kartą z zewnątrz przyciskając przycisk dwa razy i szyba się zamknęła ale teraz w ogóle nie działa :/

co nie gra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!