Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Brak kontrolki ręcznego


Rekomendowane odpowiedzi

No chyba nie tylko, ja mam maxiecu2 i tam jest opcja w ustawieniach deski rozdzielczej "typ hamulca postojowego".

Jak zmieniałem licznik na taki z anglika to wszystkie parametry swojego wozidełka ustawiłem w liczniku właśnie tym programem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno udało mi się wylicytować sporo taniej niż u sprzedawcy nowy interfejs MPM-COM który znacznie rozszerza możliwości tego programu w stosunku do ELM 327 który obecnie posiadam. Lada chwila przyjdzie pocztą to wypróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konfiguracja tylko CLIPem.

Gdzieś w którymś poście podrzuciłem jakie są możliwości konfiguracji ktsa i adp (stara wersja 186, nowsza pewnie więcej może) wedle licznika. Adp nie zrobię chyba tylko zmiany okresów serwisowych oleju.

W jakim stopniu w ktsie możesz tam pozmieniać to ci nie powiem, nie pamiętam ale jest chyba dostęp do modułu hamulca ręcznego, konfiguracji i możliwość włączyć wyłączyć w liczniku.

Edytowane przez karllo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dzisiaj wyjmowałem i smarowałem linki , do tego patrzałem wizualnie na wtyczkę i kable . wszystko wygląda ok. po podłączeniu kts-a nie miałem nigdzie funkcji adaptacji ręcznego a dodatkowo nie mogłem się z modułem ręcznego połączyć. zrobiłem test wszystkich ikon na zegarach i tam wszystko działa ok próbowałem wymusić błąd ręcznego dzwignią według instrukcji ale się nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy wejść w ustawienia licznika i tam zaznaczyć rodzaj hamulca ręcznego.

 

dodano 08,01,2015

 

Dzisiaj podłączałem maxiecu do samochodu i między innymi poeksperymentowałem z ustawieniami wyświetlacza.

Po wejściu w zakładkę "typ hamulca postojowego" i ustawieniu na FPA kontrolka zaciągnięcia hamulca świeci.

 

post-4670-0-95012000-1452267655_thumb.png

 

Natomiast po ustawieniu na FPM kontrolka gaśnie. Więc Ci co nie mają tej kontrolki po zaciągnięciu ręcznego automatycznego powinni przeprowadzić odpowiednią konfigurację licznika.

Edytowane przez aniewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!