Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wersja wyposażenia Scenic II


doneinstein

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Poszukuję info o wersji wyposażeniowej mojego scenica II, który był zrobiony we Francji na rynek Belgijski. Silnik to 1.5dci 60kW.

 

Wiem, że mam:

klimę auto

ręczny elektryczny

hands free

tylne fotele składane i wyjmowane

prawy fotel składany

schowek między fotelami przesuwany

wszystkie szyby impulsywnie sterowane

klamki i lusterka w kolorze nadwozia

przednie i tylne przeciwmgłowe

lusterka elektrycznie składane

środkowe fotochromatyczne

5 biegową skrzynię.

 

Nie mam:

tempomatu

xenonów

bocznych fotochromatycznych

skórzanej kierownicy, dźwigni zmiany biegów

pół skóry

ESP i ASR

tylnej szyby otwieranej w klapie

navi.

 

Czy to wersja Expression?

 

Thx za pomoc. Waszą odpowiedź podam w WK podczas rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odmówili mi wydruku

Wydruku mogli odmówić, ale przeczytać to żaden problem. Taka procedura. Jak dostaniesz wydruk, to masz kwit obcego auta, którego teoretycznie nie powinieneś mieć, ale jak gość Ci przeczyta, to jaki masz dowód, że Cię o tym poinformował? Żaden (dyktafon się nie liczy). Powiedz facetowi że znasz zasady, niech przeczyta Ci na głos a Ty zapomnisz o sprawie :->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zadzwoniłem raz jeszcze do ASO i dowiedziałem się, że moja wersja wyposażenia w ich systemie nazywa się AP2. A potem cała litania różnych elementów, które mam lub nie.

Przy okazji dowiedziałem się, że nie mam czujników ciśnienia w oponach. To może i lepiej, łatwiej mi będzie zmieniać kółka z letnich na zimowe i na odwrót - wtedy gdy ja będę chciał, a nie wulkanizacja będzie miała wolną chwilę.

 

Ok. Dzięki za pomoc, a wydruk z ASO na podstawie VIN będę próbował w dalszym ciągu zdobyć, aby lepiej poznać jego historię.

 

EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja jestem posiadaczem Renault Scenoc 2004 r od 1 miesiąca i w trakcie jak nabywałem samochód pojechałem do Renault Pabich do Piły i zrobili mi wydruk od razu po numerach VIN.Kosztowało mnie to 50 zł ale miałem pewnosc co w nim było robione i jaki ma przebieg autentyczny.Nie robili zadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!