Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Proszę o opinie. Megane 1999r.


kacdie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem zainteresowany kupnem tej meganki: http://moto.allegro.pl/renault-megane-1-6-...1201507079.html Proszę o opinie, czy warto interesować się tym dalej, czy cena nie jest za wysoka / za niska, wszystko co myślicie na temat tego auta. Rozmawiałem dziś ze sprzedającym, mówi, wszystko jest ok, prócz:

-klima delikatnie zajeżdża i prawdopodobnie należałoby ją odgrzybić

-niedawno zauważył, że jedne z tylnych drzwi czasem zacinają się przy otwieraniu centralnego zamka

 

Ile może kosztować usunięcie / zabezpieczenie tego rdzewiejącego odprysku przy tylnej klapie?

 

Jest też możliwość sprawdzenia samochodu w ASO renault tylko, że musiałbym tam dojechać ok 50 km oraz w zwykłych stacjach kontroli na miejscu (w Gostyniu). Czy stacja kontroli wystarczy czy lepiej podjechać do ASO? Z góry dziękuję za wszystkie rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaz był założony zaraz po przyjeździe do polski, czyli w 2005r. i zostało na nim przejechane 60k km. Trochę nie chce mi się wierzyć w stan licznika. Co do maski, wielkie dzięki, sam bym tego w życiu nie zauważył, coś musi być faktycznie, bo sprzedawca mówił mi też, że lewe drzwi są malowane oraz wymieniana była w nich szyba (tyle, że jeszcze we Francji). Zdecyduję się na sprawdzenie w aso w Lesznie, koszt 200 zł, podpinają pod kompa, mierzą lakier oraz sprawdzają ogólny stan techniczny. Jeśli się okaże, ta lewa strona to tylko ślady po jakiejś niegroźnej stłuczce itp. to myślę, że furka będzie moja:)

 

Tomik, Twój scenic to poezja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze że na podstawie zdjęć autko wygląda nie najgorzej - prócz tego co zauważył zawisza proponuje spojrzeć na prawy tył - zwróć uwagę na odcień lakieru wokół napisu MEGANE i na tylnej masce a kolor lakieru wokół wlewu paliwa - nie sądzę by była to wina padania cieni - na potwierdzenie mojej tezy brak na prawym tyle dekielka na alufelgę...

 

Pozdrawiam UDANEGO ZAKUPU <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógł przejechać... mam w domu taki przypadek,przez pierwsze dwa lata po założeniu gazu szwagier dojeżdżał do pracy,zrobił jakieś 45tys,od dwóch lat siostra jeżdzi robi aż 5km dzinnie(wożemie pociech do szkoły)... auto ma gaz 5 lat i 65 tys... też by nikt nie uwierzył ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swojej Coupe 99' ph1 2.0 16V (220tys. km) mam fabrycznie zamontowaną instalację LPG i wierzcie lub nie, silnik sprawuje się idealnie i nie pobiera oleju. Nie ma więc ogólnej zasady jeśli chodzi o silnik + LPG, wg mnie, zależy od instalacji, silnika i umiejętności zainstalowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!