Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

koło zmiennych faz rozrządu


soniek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam megane z 2003 z silnikiem 1.6 16 V.

Mam także do wymiany koło zmiennych faz rozrządu.

Proszę o informację, gdzie taką część można najtaniej kupić.

Sprawa pilna.

Z góry dziękuję za pomoc.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam

łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam wszystkich, mój problem jest następujący półtora roku temu wymieniłem kompletny rozrząd , niestetety znowu oczywiście po gwarancjii siadło koło ( słynne zgrzytanie na zimnym) do doam ,że przejechałęm przez te 1,6 roku niecałę 10 tys. km. a ogólny przebieh autka wynosi 60 tys. :evil: firma Renault wypina się na mnie w tym momencie twierdząc, że czas gwary już minął. Nie mam ochoty wydawać 850zł na nowe koło (wcześniej wydałem prawie 2 tys za cały komplet). Moje pytanko brzmi następująco czy można dostać jakiś zamiennik KZFR jesli tak tp gdzie, na Allegro nic nie ma sa tylko oryginały i w dodatku nie pokrywają sie z moim numerem części, Szukałęm jeszcze po różnych hurtowniach na próżno, a jeśli nie to może regeneracja?! W koncu to łożysko tak hałasuje, pomóżcie adresy telefony cokolwiek ;-)

Numer mojej części:7701474362

pozdrawiam desperat :evil:

 

Temat przeniosłem do istniejącego. - lepper_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek http://megane.com.pl/viewtopic.php?t=326 dokładnie opisuje problem.

robert_5577, to jest wersja ...079, dowiadywałem się.

soniek, proponuje zapytać się czy są mają na pułkach ten oto adres: Auto Wójcik <[email protected]> o dostępność wersji ...505 (cena ok 640zł). Jest to najnowsza wersja.

Ponadto zauważyłem ciekawostkę po wymianie oleju przy 90tyś problem terkotania na zimnym ustąpił, olej typu A1/B1 5w30 marka dowolna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam, mam MR II z 2004 r 1,6 16V przebieg 68000 km.

Moje pytania są następujące:

1. Czasami podczas rannego odpalania silnik nie wchodzi na prawidlowe obroty (700-800), trwa to dosłownie przez 2-3 s., oraz przez pare może parenaście minut z lewej strony silnika słyszalne są dziwne odglosy( takie jakby pasek ocierał o koło, a może szumiało łożysko gdzieś w okolicach alternatora lub rorządu, trudno mi opisać, a po rozgrzaniu wszystko zanika.

2. Również czasami na ciepłym silniku mam problem z odpalaniem za pierwszym razem - nieraz muszę próbować po 2-3 razy lub dodać troszeczę gazu, wtedy jest wszystko ok.

Proszę o pomoc, czy to jest KZFR?, czy może coś innego. Chciałbym nadmienić, że wymieniłem 1.5 roku temu cewki, swiece oraz czujnik położenia wału, nie wymieniałem jeszcze filtra paliwa i rozrządu. Proszę jeszcze raz o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!