Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

czy kupie Renault MEgane II 1.9 Dci 120km do 13500zł??


pamel

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy, dalej rozmawiamy o aucie za 13-14 tys. zł. Bez przesady, za taką kasę to warto wziąć auto po wypadku jak zostało dobrze zrobione. Chcecie niepicowaną furkę z nowymi pedałami, dywanikami itp za tą kasę?!? Auto pewnie ma przebieg po byku i jakieś przygody za pasem. Ale jak wygląda ładnie, nie zostawia 4-ech śladów i jest w porządku z mechaniką i elektryką to czemu nie kupić za tą cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, za taką kasę to warto wziąć auto po wypadku jak zostało dobrze zrobione.

 

Raczej dobrze nie będzie zrobione. Ojciec miał stłuczkę w Twingo (jego wina). I do wymiany były następujące rzeczy: błotnik, zderzak (pierwsze oględziny). Naprawa odbywała się z AC i PZU wyceniło naprawę na 1200zł. Tata wziął wersję warsztat bezgotówkowo i naprawa wyniosła z nowymi częściami 3000zł. (nowy zderzak, błotnik, mocowanie zderzaka kupione w ASO oraz lakierowanie tych elementów). Więc naprawa meganki po wypadku wyniesie dużo więcej. ;-) Aby porządnie wyglądała i jeździła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawa meganki po wypadku wyniesie dużo więcej. ;-) Aby porządnie wyglądała i jeździła.

Tak, oczywiście - chodzi mi o to, że jak ktoś uczciwy miał Meganke i zrobił bum, to jak dobrze zrobił, dalej jeździł sobie tą Meganką i teraz chce sprzedać nie zatajając wypadku, to pewnie obniży cenę ze względu na powypadkową przeszłość.

Że porządne zrobienie auta kosztuje - to sam wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekko ostudziłem swoje zamiary kupna niestety. i coraz bardziej zastanawiam się nad doskładaniem kasy. tylko teraz pytanie mi się nasuwa czy jeśli powiedzmy uzbieram te 18000 to kupię już coś pewniejszego czy nadal trudno będzie mi znaleźć coś porządnego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sei08, mógł byś podać do niego kontakt jakiś lub coś zeby z nim się skontaktowac?

ok jednak już go znalazłem. ale nie myśle o kupnie kombi;p zdecydowanie wole coś krótkiego

 

[ Dodano: 2010-10-26, 16:58 ]

no więc zobacze czy jestem w stanie wykombinować te 18000 mam nadzieje że tak

 

[ Dodano: 2010-10-28, 16:41 ]

witam. ostatnio byłem w autokomisie i oglądałem tą meganeczke

http://otomoto.pl/renault-megane-1-9-dci-2...-C15693737.html

i strasznie styrana była z zewnątrz. w środku może ok ale z zewnątrz mega dużo rys i wgnieceń

 

[ Dodano: 2010-10-28, 16:43 ]

http://otomoto.pl/renault-megane-1-9-dci-1...-C10704047.html a co otej byście powiedzieli??

i o tej http://otomoto.pl/renault-megane-renault-m...-C15844903.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak wygląda sytuacja z zakupem ? Śledziłem regularnie temat ale coś podupada... również planuję zakup Megane ale interesuje mnie 1.5 dCi rocznikowo ok. 2003. Chcę na to wydać ok. 16 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna śledzę ceny różnych aut. Przyznam że zadowolony jestem że mieszkam na zachodzie (FG, FSD)..tak patrząc globalnie na ceny ogłoszeń internetowych to u mnie jest ok 2-3 tys, taniej. Można wyrwać dobre auto za małą kasę. Sam staram się nie przywiązywać i po ok. pół roku zmieniać auto bo można troszkę zarobić i coś nowszego kupić. Nawet troszkę doinwestować auto sie opłaca, zawsze dbam o samochodzik którym jeżdżę. Moja Megi 2003 rok bezwypadkowa, serwisowana z super historią po rejestracji, wymianach turbiny,płynów, olejów, pasków(tylko części renault bo mam wejście w ASO), wyszła jakieś 14,200! A np.kolega ma pilnie za zbyciu taką jak moja diesla, 2003,i odda pewnie za 15 tys..!! osobiście wolę kupić auto tanio i sam decydować co w nim poprawiać lub naprawić żeby wszystko grało.!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że zadowolony jestem że mieszkam na zachodzie (FG, FSD)..tak patrząc globalnie na ceny ogłoszeń

internetowych to u mnie jest ok 2-3 tys, taniej. Można wyrwać dobre auto za małą kasę.

ten region słynie z tanich, dobrych, użytkowanych przez niepalącą kobietę, od pierwszego właściciela, bezwypadkowych i z udokumentowaną historią. :mrgreen: ;-)

wygaśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tego nie da się ukryć..:mrgreen:) Ale są i uczciwi sprzedawcy. mam zaufanych kolesi co nie muszą wystawiać aut na aukcje i ogłoszenia i auta idą jak bułeczki. Handlarze ze wschodu, Kalisza, Łodzi stoją w kolejkach i czekają na lory z francji aby coś uczknąć okazyjnie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!