Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wymiana miski olejowej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zdarzyl mi sie nieszczesny wypadek u rozerwalem miske olejową. Mam pytanie, mianowicie czy miska olejowa z Megane II phI bedzie pasowala do Megane II phII i na odwrót :) Moj model jest z roku 2006 130 KM 1.9 dci wiec jest to ph II.

 

Odsyłam do regulaminu forum - używamy pl-literki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę się podpiąć pod temat bo to też MII Ph II aby tematów nie dublować.

 

Dzisiaj tata rozwalił miskę oleju, był wyciek a wielkość dziury jest jeszcze nie znana.

Jakby ktoś mógł powiedzieć czy trudno takie coś naprawić, co lepiej, spawać to jeśli się da czy jakąś miskę ze szrotu z auta po stłuczce, i jaki by był orientacyjny koszt naprawy.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa już załatwiona.

Akurat da się spawać. a nową to swoje kosztuje, więc jakby wszystko wymieniać na nowe to człowiek splajtuje.

więc tak, wczoraj mechanik to rozebrał, polecił specjalistyczny zakład gdzie spawają miski, bloki i inne takie rzeczy, oni od reki tacie to zrobili, sprawdzili i wieczorem auto było gotowe, więc już wszystko ok jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Niestety w moim przypadku była to bezowocna próba spawania, zawiozłem do warsztatu, próbowali to spawać 2 razy w argonie bodajże i niestety spoiwo się rozeszło. Przeszukałem chyba z polowe szrotów w moim województwie nigdzie miski nie było, zwerbowałem znajomych z innych miasta aby dla mnie poszukali i tez nigdzie nie bylo miski do PHII , próbowałem również przerobić miskę z ph I bo rożni sie tylko tym ze jest rurka do Turbo która próbowali dospawać, te lipa co nie pasowało i w końcu musiałem kupić miskę w ASO co mnie kosztowało 970 zł plus montaż olej i inne duperele. Razem zabuliłem po promocjach 1400 zl MASAKRA jedna z najgorszych napraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!