Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

wyswietlacz godziny


grabek246

Rekomendowane odpowiedzi

weż miernik w dłoń , i poszukaj jak masz dostęp do wiązki ,jeden koniec już masz ,drugi napewno szybko znajdziesz ,albo po kolorach,albo po pomiarach :-) a jak nie to niewiem jaki problem kabelek pociągnąć :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megan92, co do wyświetlacza którego link wymieniłeś, to powinien być ok, ja od "Renuwki 2005" kupiłem swój, raczej nie powinno być problemu powinien być tak jak w opisie aukcji z zegarkiem i termometrem. U mnie nie ma wiązki w desce do wyświetlacza muszę sobie sam dokombinować, ale to musi poczekać do wiosny brak garażu. Na razie termometr uruchomiony w domu pokazuje temperaturę za oknem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zdejmiesz daszek to tą wiązką można poruszać i zobaczyć dokąd biegnie ,szybciej już byś te 2 kabelki nowe położył ,też obstawiam ze będzie to za schowkiem ,jak będe miał chwilkę wolnego czasu to porobię fotosy i zobaczę jak to dokładnie u mnie idzie ,ale najprędzej to w niedziele ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a wiec panowie probowalem zalozyc ten zegarek i napotkalem kilka problemow, niestety nie udalo sie.

otoz z lusterka wychodza dwa kabelki oba bialem. nalezy je doplaczyc do kostki w drzwiach niestety nie mam pojecia do ktoryh pinow. nastepnym problemem jest kostka. popatrzcie na djecie zamieszczone przez uzytownika gojgien na pierwszej stronie. moja kostka wyglada jak na zdjeiu natomisat nowa ktora dostalem wyglada tak na czerwony tam gdzie w starej. tam gdzie pusto ma byc bialy z czerwona linia, natomiast drugi rzad w ktorym sa dwa czarne(gora i dol) to w nowej kostce sa oba podpiete na gorze a na miejscu drugiego czarnego jest jakis bezowy. zolty i niebieski taki sam. teraz juz kompletnie nie wiem jak zrobic zeby dzialalo. ma moze ktos jakis pomysl? jesli ktos kto ma ten czujni moglby sprawdzic czy wychodza mu biale kaelki od niego i w ktore miejsca wchodza w kostce(w drzwiach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik temp (kolorów kabli nie pamiętam czy białe) podpinasz do B3 i C1/B2 (któraś z mas).

Wszystko to masz na schematach elektryki, tylko trzeba chcieć zerknąć.

Skoro stara kostka wygląda identycznie jak ta z fotki to zapewne wystarczy tylko podpiąć konektor od czujnika, podpiąć sam czujnik i wszystko będzie grać.

Nowa kostka zapewne jest od czegoś innego i dlatego kolory i układ kabli się nie zgadza.

 

ps. Piszesz tak, że ledwo da się to odczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro stara kostka wygląda identycznie jak ta z fotki to zapewne wystarczy tylko podpiąć konektor od czujnika, podpiąć sam czujnik i wszystko będzie grać.

I dokładnie tak masz zrobić, po co komplikujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!