Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Funkcja AUTO (klima) nie dziala


Rekomendowane odpowiedzi

Cendra, jak masz nagrzany silnik i włączasz funkcje Auto np na 20st...nagrzeje się do dwudziestu i nadmuch jest 2/3 kresce.Przekręcasz na 22st to nadmuch powinien sie automatycznie zwiekszyć prawda?Czy to u Ciebie nie działa bo już pogubiłem sie w postach ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldek708 (i ewentualnie inni)- Cendra ma już długo Sceniola. Wie jak powinna działać automatyczna klimatyzacja bo już z nia dziesiątki tysięcy kilometrów przejechał. Aktualnie mu sie zdu**ła i nie działa tak jak powina (tak jak dotychczas).

Automatyczna klimatyzacja w ogóle mu nie reguluje temperatury w kabinie.

Oprócz tego: przy ręcznym sterowaniu dmuchawa działa bez zarzutu, serwomechanizmy (sterujące kierunkiem i temperaturą) działają prawidłowo.

Tyle ja sie domyśliłem z jego postów.

Nie ma sensu, aby dyskusja szła w kierunku dowodzenia, że jednak automatyczna klima u Cendry działa tylko on o tym nie wie. Nie róbcie z niego idioty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie waldek708 ta funkcja u mnie nie działa.

 

Dziękuję Optima za wyjaśnienie :mrgreen: Naprawdę nie wiem czy ja tak to ciężko opisałem, funkcja auto to jedno a reszta to ogrzewania, klimatyzacji, prędkość dmuchawy itp :( Mi nie działa tylko funkcja auto.

 

Przysłuchałem się wczoraj czujnikowi tzw turbince przy lusterku i faktycznie troszkę buczy.

W wolnej chwili postaram się to rozebrać i wyczyścić, znalazłem instrukcje na forum. Mam nadzieję, że to to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 6 lat później...
Dnia 4.04.2014 o 20:17, Matys0 napisał:

Po co mnie przedrzeźniasz :?:

Witam wszystkich. Podbijam pytanie po latach czy ktoś rozwiązał ten problem i zechce się podzielić swoimi spostrzeżeniami.

Widać że tu na forum też panuje zasada, pomóżcie pliss, a potem mam was wszystkich w .... ( to do autora wątku)

 

:lapka:

Regulamin forum się kłania :!:- Prezes

Że co?? 

Chyba poczytam tan regulamin bo co forum inne obyczaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!