Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Tak się jeżdzi tylko w Polsce


kacper69

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sie nie upieram ani nie twierdze, ze cos twierdzisz, stwierdzilem tylko fakt :), ze mi sie zle jezdzi na 23 skomasowanych na 1 hektarze rondach ! :) Nic poza tym ! Zadnej polemiki ani insynuacji :) Peace :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GazMajster
a jazdy po Łodzi unikam jak mogę).

Sorki kolego, ale bardzo ci się dziwię. Nie ma tak fantastycznie rozwiązanej komunikacji w żadnym mieście niż w Łodzi. Zawsze szybko i wszędzie dojedziesz. Oczywiście pomijam okres wykopków. Spójż sobie na mapę miasta. Wygląda jak krzyżówka. Północ/południe, wschód/zachód. Drogi bardzo dobrze oznakowane. Fakt, że wąskawe i często jednokierunkowe. Ale jak popatrzysz to wszystko znajdziesz. Jeśli źle ci się jeździ po Łodzi to co powiesz o Warszawie czy Wrocławiu?? We Wrocku to i tramwaje jeżdżą pod prąd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z tym, że w Łodzi oznakowanie jest OK, rozwiązania także ale za to w Krakowie w centrum jest niezaciekawie dziś wróciłem z wakacji i wracając mówie sobie pojade na Wawel zobacze jak tam wygląda czy coś odnowili etc ( ostatni raz byłem z rodzicami 10 lat temu). Chce wyjechać z Krk (a nie mam nawigacji i kiszka). Znaki pochowane w krzakach, zaroślach itp. Nie mam nic do Krk ale oznakowanie w krzakach po raz pierwszy się spotykam. To niestety w toruniu (na wsi) jest lepsze oznakowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam też nie przepadam za Łodzią, ale moja narzeczona tam studiuje i troche już zdążyłem Łódź poznać. A co do wrocławia też miałem przyjemność tam jeździć i powiem jedno: bez dobrego przewodnika BARDZO trudno nawet z mapą.

Widzę że trzeba by nowy wątek założyć o miastach w Polsce jak się po nich jeździ przyjezdnym (bo jeździc po mieście, które się zna to żadna sztuka) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Oj zgadzam się z Jahu, byłem jakis czas temu w Krk, może w samym mieście nie jest tak najgorzej z oznakowaniem, ale poza - to już jest masakra. Znaki są, ale jest brak konsekwencji w oznakowaniu. Raz jest znak na np. Łodź, skręcasz i już oznakowanie na Łodź znika, a zamiast tego jest jakieś inne mało znane miasto. Troche błądziłem, bo nie posiadam nawigacji :-/

Pzdr

Spadii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdzę, że źle oznakowana, tylko kierowcy nerwowi. Jeżdżę poniedziałek - piątek po Warszawie do pracy i z pracy w godzinach szczytu, potem trasa Warszawa-Radom, potem dwa dni Radom i z powrotem do Warszawy. Ale takiej nerwowości u kierowców i dzikiego pędu jaki mnie spotkał w Łodzi to nigdzie nie spotkałem. Może to był wyjątkowo zły dzień, ale z powodu napierających z każdej strony samochodów i GPSu nawet nie zwróciłem uwagi na oznakowanie.

 

Po prostu wiem, że nie chciałbym tam zdawać prawa jazdy :)

 

Zaraz się podniosą głosy, że w Warszawie jest najgorzej - może i jest, a jak jeżdżę na codzień to tego nie zauważam nawet.

 

W Warszawie też w wielu miejscach tramwaje jeżdżą pod prąd :)

 

A Wrocław jest chyba z tego wszystkiego najgorszy do jazdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!