Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Tak się jeżdzi tylko w Polsce


kacper69

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję nowy temat z fotkami , jak się jeżdzi w Polsce.

Moje fotki sa zrobione w sobotę w Serocku.

Widac na nich niezłego kozaka , któremu nie przeszkadza ciagla linia i nawet znaki nakazu.

Chyba auta z przeciwka tez nie przeszkadzają...

post-195-1185176811_thumb.jpg

post-1-1185176811_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też widziałem podobną sytuacje, gościu zaczął wyprzedzać na zakazie i za zakrętem nagle pojawia się wysepka, więc ominął sobie dokładnie tak samo jak ten koleś. Dobrze, że widać numery rejestracyjne :-D Może jest na forum jakiś stróż prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam taką nadzieję że ktoś zrobi z tego pożytek. Kiedyś też mnie wyprzedziło BMW. Baaaa. Nic dziwnego. Jak nie Honda Civic to BMW... :-D I też jechało na ciągłej i wysepki brał z drugiej strony.

 

Mandat to nic. Zabrać prawo jazdy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tutaj macie może coś co spowoduje uśmiech na waszych twarzach

 

http://www.chilloutzone.de/files/07070403.html

 

To nie jest jeszcze cała wersja :) Ostatnio na Maxior.pl oglądałem i na końcu był urywek jak skręcając w lewo sypneła gościa czołowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie ta wleciała w poldka czołowo:) ale ta tez daje rade:)

 

niestety to zjawisko jest bardzo nasilone w/g mnie szczególnie w Wawie..

dużo ludzi ma tu kase i kupuje swoim dzieciakom/córką prawo jazdy a potem jakiś dupowóz typu nowe mini, pug 207 cc itp i to co sie dzieje na drodze jest nie do opisania.... :evil:

 

zawsze mnie krew zalewa jak widze takie laski a jak jej natrabisz że źle jedzie itp to się odgraża lub obraża

 

respect dla nauczyciela z elki za cierpliwośc... ja bym jej dawno zrobił krzywde lub wyrzucił z auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koleś z malucha powiedział, że czuje się za nim bezpieczny. Ja na jego miejscu bym nie był taki pewien wystarczy, że by doszło do kontaktu TIR'a z innym samochodem a koleśa z malucha nigdy więcej byśmy nie zobaczyli bo ładnie by się wkomponował w naczepe. A kierowa TIR'a niesamowity, nie chcę wszystkich wrzucać do jednego worka ale myśli, że ma większę auto to i mu nic nie grozi to może wszystko a niestety nie myśli o innych. IMBECYL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!