Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Scenic II 1,9 w automacie poszukiwany


acidmk

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy może się czepiam, ale mógłby się zastanowić i napisać jaki faktycznie ma ten silnik bo; w opisie 1900 a pokrywa klawiatury wyraźnie 2000dci, możliwe, że po prostu taką zdobył, aby auto było atrakcyjniejsze. Po VINie w ASO wyjdzie prawda. No i trzeba doregulować lewy odbój dolny maski, bo za bardzo spadła poniżej obrysu reflektora. Oczywiście to pikuś. Autko ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acidmk taki przegląd ok. 250 PLN, ALE - jak już pisałem w innym wątku - nie w najbliższym ASO, ani też nie w tym następnym, ale w trzecim. i trzeba mieć cały czas sprzedawcę na oku, żeby - znikając na 30 sekund - nie pogadał z kim trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno powiedzieć, czy odpowiada czy nie. a jeśli nawet, to jak tego dochcodzić i jakie koszty/czas??

ja zrobilem przegląd w ASO w innym mieście, telefonicznie prosiłem ich kilkakrotnie, żeby naprawdę solidnie to zrobili, bo kasa nie gra roli, a chce mieć auto na 100% sprawdzone.

przy oględzinach koleś sprzedawca "zniknął mi" kilka razy, no a na halę przeglądów nie można wejść. po przeglądzie dowiedziałem się, że są tylko dwa małe błędy (dali wydruk), m.in. jakiś błąd z czujnikiem ciśnienia klimy.

po kilku dniach, gdy sam się zabrałem za przegląd okazało się, że:

- jest mały pajączek na przedniej szybie

- ciśnienie klimy 0 i w dodatku jest gdzieś uszkodzony przewód

- bagnet olejowy złamany na pół

- filtry powietrzne brudne jak diabli, a przecież filtr od klimy wyjmuje się w ciągu 5 sekund

- licznik cofnięty pewnie z 70 - 100 kkm. znalazłem na silniku oryginalne papiery z przeglądów w Belgii co 30 kkm i te kilometry, które wtedy miałem już były rok/dwa wcześniej

wściekły - zrobiłem straszne zamieszanie w serwisie ASO. dostałem do wyboru: zwrot 250 PLN lub gratis usunięcie niektórych usterek, menu angielskie etc. wybrałem to drugie.

 

A'HA - przed moim ponownym przyjazdem na serwis, w celu usunięcia w/w usterek pracownik przyjmujący moje pierwsze (i kolejne) zgłoszenie, informujący mnie że zrobią to na prawdę solidnie już nie pracował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie sprzedał inaczej mimo zdjęć płockiego cudotwórcy <ok> Z tego co pamiętam ten samochód sprzedaje sie od jesieni... Dziwna wersja że nie ma ESP, byłem święcie przekonany że ESP powinno byc w wersji PRIVILAGE na wyposażeniu standardowym. Nie do końca zgodzę że to perełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pizza masz rację to ten sam egzemplarz o który pytałem w lutym <ok>

 

Jakoś mu nie ufam...chyba za długo już stoi, wiec coś z nim może być nie tak :(

 

Pozdrawiam i dzięki !

Acidmk

 

[ Dodano: 2011-04-13, 08:06 ]

Witajcie,

 

Mam jeszcze jedno pytanie, czy w Scenicu z silnikiem 2.0 diesel 150 KM około 2006-08 występuje filtr FAP?

 

Pozdrawiam

Acidmk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z tego co wiem, automaty do 1,9dci i 2,0 16V są czteroprzełożeniowe. Sześciobiegowy jest tylko w 2,0dci czyli chyba w wersjach po lifcie. Z moich krótkich doswiadczeń jest przyjemny. Co do producenta czy żywotności nic nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!