Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Scenic II 1,9 w automacie poszukiwany


acidmk

Rekomendowane odpowiedzi

No może faktycznie zbyt grubo napisałem, że porwane, ale coś tam jest, jakaś dziurka i ewidentnie ślad przeciągnięcia. Nawet oglądając inne zdjęcia na których jest ten fotel, coś tam jest. Jeśli się mylę, przepraszam.

scenic44.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, bardzo dziękuję za jak zwykle wnikliwą analizę.

Odpuściłem go sobie, za ładny jest :mrgreen: Na fotkach oczywiście.

 

Ja szukam dalej, laleczki w automacie.

Jak byście słyszeli że ktoś coś i w dobrych pieniądzach będę wdzięczny za cynk !

 

Z pozdrowieniem

Acidmk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie przy poszukiwaniach dla siebie brałem pod uwagę toto:

 

http://autohandel-potocki.otomoto.pl/renau...-C15732060.html

 

Sprawdzony w serwisie, przebieg prawdziwy, w maju 2010 w systemie jest wpisany przegląd z wymianą rozrządu, oprócz tego brak większych zastrzeżeń ale:

 

1. Zapocona miska olejowa z przodu i od strony skrzyni biegów (na osłonie silnika plama średnicy ok. 5-7cm).

2. Rozbity lewy (chyba) halogen.

3. Zabrudzona podsufitka z tyłu u góry (jakby ktoś wpychał na siłę opony).

4. Otarte prwe drzwi (przednie i tylne). Pokrywa bagażnika lakierowana z prawej strony (brak emblematu Renault).

5. Nieoryginalne felgi, opony z 2004r.

6. Wersja Expression beze ESP i skórzanej kierownicy.

 

Ogólnie niegłupi, widzę że już opuścili cenę. Jakbyś był zainteresowany więcej daj znać to podeślę CI to co mam po przeglądzie w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest rzeczywiście niegłupi :-D W ogłoszeniu ESP istnieje, a jednak go nie ma :mrgreen: Troszkę szkoda. Ale plastikowa kierownica, za to powinni karać bez pytania. Czasem jeżdżę służbowym Furdem i po przejechaniu kilku kilometrów daje się we znaki taka kierownica.

 

Myślicie że można ją zmienić takim kosztem lub obszyć?

 

Dzięki i Pozdrawiam

Acidmk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można obszyć są firmy co to robią nawet bez demontażu, ale cena wtedy może byc trochę wyższa. Co do plastikowej kierownicy to jest jedna kwestia: w SIIphII Expression powinna być (sam w swoim mam taką), ale w folderze mimo opisu że jest to na zdjęciu jej nie ma :mrgreen: więc słowo pisane różnie wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!