Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Światła przód


sylver018

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

Podstawę w odbłyśniku z H4, do mocowania H7 też przerobisz ??? W M I Ph I jest przecież inna i tylko H4 tam pasuje, to nie tylko przerobienie kostki jest wymagane.. Poza tym w H4 masz 2 włókna na drogowe i mijania. Czym masz zamiar zastąpić te brakujące jeśli będziesz miał H7 ??? Inna sprawa to sens tego. Co na tym zyskasz ?? I H4 i H7 mają 55W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ma ktoś zamontowane żarówki typu h7 halogenowe ?

 

Tego typu produkt-1304.jpg

 

 

Dajcie mi zdjecię waszej meganki z tymi zarówkami . bo chce zobaczyc jak to się prezentuje w meganie

 

Ja ci mogę zarzucić zdjęcia żarówek tego tupu ale w H4 i w Renault Kangoo II ^^

Mając takie żarówki to przy zgaszonych żarówkach widać taki odblask niebieskiego z reflektora,a jeśli chodzi o światło to jest bielsze od standardowej żarówki ale nie jest tak do końca biały jak zimna biel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Matuszi- jeśli zamiast reflektorów masz w meganie tą chińszczyznę co na fotkach w Twoim temacie, to się nie dziw, że widzisz ciemność.

Mogłeś w podobnej cenie normalne reflektory z nowymi odbłyśnikami zakupić, albo przynajmniej do swoich fabrycznych, polecane tu na forum Philipsy nightguide. Wtedy widoczność by się odczuwalnie poprawiła, a Ty nie musiałbyś kombinować ze zmianami na mocniejsze żarówki, stając się jednocześnie niebezpieczeństwem na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś w podobnej cenie normalne reflektory z nowymi odbłyśnikami zakupić

dokładnie tak, ja kupiłem nowe oryginalne lampy i doskonale świecą. Matuszi te lampy co masz założone świecą kiepsko, jest chyba nawet temat na forum o tych lampach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem wiem :) nie myślałem o tym jak je kupowałem, teraz chcę coś wykombinować żeby jednak świeciły normalnie...

a wymieniać na oryginalne nie chcę za bardzo bo auto w nich średnio wygląda

Edytowane przez Matuszi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wymieniać na oryginalne nie chcę za bardzo bo auto w nich średnio wygląda

Skoro tak uważasz, to trzeba było od razu beemwicę z ringami zakupić a nie meganke oszpecać chińszczyzną. Tam to jest oryginalnie, fabryczne to i świeci przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!