Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Światła przód


sylver018

Rekomendowane odpowiedzi

fabryczne to i świeci przyzwoicie.

dokładnie, a poza tym, niech wygląda gorzej,

W BeeMWicy baciuś, w BeeMWicy to jest fabryczne i świeci przyzwoicie, nawet wyglądu tam nie psuje bo do tego zostało w ten sposób zaprojektowane. (chodzi o ringi ale nie chińskie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bmw nie lubię a w mojej megance takie lampki wyglądają przekozacko,

bynajmniej takie jest moje zdanie i tego będę się trzymać.

A tak dla sprostowania to za mijania nie robią tam ringi

tylko fabryczne żarówki pod soczewką i chodzi mi tylko o wymianę ich na mocniejsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matuszi- wiem, załapałem jak fotki auta przedstawiłeś. Wcześniej zrozumiałem, że masz problemy z fabrycznymi lampami i chcesz H4 na H7 przerobić. Teraz sprawa się wyjaśniła. Co do mocniejszych żarówek, to jest to w przepisach ustalone i każda podmiana na mocniejsze jest podstawą do zatrzymania dowodu rejestracyjnego. A lampy jakie posiadasz są z daleka widocznym sygnałem, by do kontroli zatrzymać, bo coś się zapewne znajdzie. Meganka I nie miała lamp soczewkowych i już sama ich obecność zachęca znudzony patrol do machnięcia lizakiem. No ale to Twój wybór że sam, na własną prośbę się podkładasz. Liczę, ze masz tego świadomość.

Co do podmiany w tych soczewkach na H7 to niestety musisz sam przetestować czy dalekowschodni plastik przetrzyma tą temperaturę i czy czasami nie będzie to dla niego zabójcze.. H7 ma większą bańkę jak H1 i za soczewką będzie bliżej jej mocowania, a co za tym idzie będzie bardziej go nagrzewać. Dotyczy to też wszelkich wynalazków "+ XX%" gdzie mocniejsze świecenie jest rozwiązane zazwyczaj przez skrócenie żarnika i przy tym samym napięciu jaśniej się żarzy i wydziela się większa temperatura. Efektem tego, o czym już tu kol. baciuś wspomniał, jest też krótsza żywotność, bo żarnik szybciej się przepala.

Najlepiej jakbyś nawiązał kontakt z kimś z forum kto takie lampy posiada i podpytał jak to ma rozwiązane. Są i tacy, którzy takie mieli, a wrócili do fabrycznych. u nich dowiesz się o wszystkich negatywnych aspektach takiej podmianki.

Z tego co pamiętam, jest chyba nawet i na forum temat z opiniami o tym wynalazku, zwanym Angeleye.

Tu masz jeden z tych tematów:

http://megane.com.pl/topic/24075-angels-eye/

i kwintesencja w opinii użytkownika:

Odpowiedzi na przykładzie ph1 gdzie mam już w 2 aucie takie lampy.

ad1/ nie można gdyż za dnia nie widać że się świecą. Czasem trudno zobaczyć czy mijania się świecą co jest przyczyną mandatów jak się trafi na złego policjanta.

ad2/ z ph2 fotki ci nie dam

ad3/ tak światło jest dużo gorsze.

Zapytasz dlaczego założyłem. Dlatego że w ph1 zmienia mi wygląd auta bardzo radykalnie. W ph2 nigdy bym tego nie zrobił gdyż fabryczne lampy są już wystarczająco ładne i nie szpecił bym auta a głównie nie pogarszał bym walorów użytkowych.

tu jeszcze jeden temat na 3 stronach ale to już sobie sam przeczytaj:

http://megane.com.pl/topic/2110-nowe-lampy-typu-angel-eyes-bawic-sie-w-to/

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!