Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :)

Ostatnio przejrzałem instrukcje i napotkałem się na tag o tylnych siedzeniach.

Jak ustawimy boczne siedzenia bardziej do środka i wystawimy środkowe siedzenie, to będziemy mogli bardziej położyć oparcie bocznych siedzeń. Ale moim to się nie mozliwe.. I moje pytanie, czy to zależy od wersji scenica?Dodam ,że u mnie tylko środkowe siedzenie może się wysuwać do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też się wszystkie wysuwają i mogę również pochylać oparcie.

Prowadnice są nad klamrami trzymającymi fotel w mocowaniu, w przodu fotela jest taka wajcha, ciągniesz w górę i przesuwasz fotel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megan, prowadnicą, ale nie przy samej podłodze, tylko można rzec - w fotelu, pomiędzy siedziskiem a stelażem, podnosisz do góry kabłąk mający pomiędzy nogami (zakładam, że siedzisz na fotelu) i przesuwasz fotel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się do tematu. Czy pisząc "położyć oparcie bocznych siedzeń" macie na myśli całkowite ich położenie czy tylko zmianę kąta oparcia o kilka stopni. U mnie boczne tylne oparcia reguluje się bez względu na to czy środkowy fotel jest zamontowany czy nie, ale tylko w małym zakresie. Położyć oparcie niestety nie mogę. Poza tym w środkowym fotelu wcale nie mogę regulować kąta oparcia. U Was też tak jest?

PS. mam SI PhII.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianpop, tak, też tak jest i jest to prawidłowe. Co do opcji z wyciągniętym środkowym i przestawionymi bliżej siebie bocznymi, to w takiej kombinacji możesz te oparcia bocznych pochylić do tyłu o taki sam kąt ale nie musisz przesuwać siedzenia do przodu by to wykonać. Uzyskujesz wówczas bardziej wygodną pozycję oparcia, z zachowaniem odległości do siedzeń przednich. Ma to znaczenie gdy na tych tylnych siedzeniach podróżują osoby dorosłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie masz możliwości wyjęcia całego fotela. Ja składam oparcie (na siedzisko), z tyłu fotela powinna być centralnie rączka, do góry ją i cały fotel idzie do góry, tak jakbyś chciał powiększyć bagażnik. W tym momencie fotel trzyma się na przednich podporach, na bokach fotela przy szynach są dwa małe zatrzaski, odpinasz je do góry i fotel wyjmujesz. Może masz inne fotele, nie wiem czy są inne, jestem jeszcze nieobeznany. Znajomy ma scenic z 1998 i ma takie fotele jak moje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megan92, jak szukałem fotela z podłokietnikiem to trafiałem na komplety skór za 6 stów. Tylnych foteli jest mnóstwo, bo pasują z anglików, europejczyków, ze wszystkiego, do wyboru do koloru. Za 3 dyszki/szt widziałem tylne, więc wystarczy szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!