Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

że oparcia tylnych foteli kładą się tylko do przodu,

U mnie fotele również pochylają się o kilka stopni do tyłu, w stronę bagażnika. Nie pamiętam jak ze środkowym ale mogę sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do opcji z wyciągniętym środkowym i przestawionymi bliżej siebie bocznymi, to w takiej kombinacji możesz te oparcia bocznych pochylić do tyłu o taki sam kąt ale nie musisz przesuwać siedzenia do przodu by to wykonać.

A co z tylną półką, przecież ona będzie wtedy przeszkadzać i nadal nie da się oparcia pochylić do tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tylną półką, przecież ona będzie wtedy przeszkadzać

Przecież przednia część tej tylnej półki nie jest na zaczepach i można ją bez problemu odchylić do tyłu, kładąc tą część na półce. Tym samym skracamy ją o około 15cm.

P_r_z_e_m_o, jest taka konieczność (wysunięcia) ale tylko wtedy gdy są 3 fotele z tyłu. Za oparciami skrajnych są zawężające szerokość plastiki boków bagażnika. Jak fotele zewnętrzne przestawisz bliżej środka, to oparcia odchylisz bez przesuwania foteli. Oparcia mają się gdzie zmieścić.

post-2372-1295598174_thumb.jpg

post-1-1295598174_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gojgien, tak, masz rację. Z każdej strony, przy drzwiach są plastiki, na których opiera się oparcie siedziska. Wtedy nie ma możliwości większego pochylenia siedzenia. Jak fotel zostanie wysunięty do przodu to da się go pochylić bardziej tak aby góra oparcia oparła się na tych plastikach.

Jak wyleci środkowy fotel i fotele się przełoży na zaczepach to nie ma problemu z pochyleniem oparć do tyłu. Tak jak na Twoich zdjęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja o tym nie wiedziałem, ale to chyba dlatego, że nie potrzebowałem, choć wynalazki z tylnymi fotelami robiłem, nawet przestawiałem je "do tyłu" i w innej kolejności, nie wiem jeszcze do czego są te czerwone gumki pod nimi. Półki też nie mam bo chcę minimum 300zł do mojego RX4, muszę jeszcze spróbować czy pasuje od tych wersji z uchylną szybą, bo znalazłem za 120zł.

można wygasić bo uciekłem od tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, ale nie miałem potrzeby stosowania, przyjdzie na to czas. Poprzednia Astra przywiozła mi drzewo na całą zimę z tartaku w którym dorabiałem i nie tylko to. Zauważyłem, że macie metalowe dźwignie do podnoszenia, ja mam plastikowe, nawet naprawiałem (klepałem rurki miedziane), bo dzyndzelki blokad były poodłamywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!