Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Diagnostyka vag kkl i program xr25pc


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma potrzeby wgrywania XR25 po klei od najstarszej wersji. Co nie zwalnia od czytania helpów znajdujących się we wszystkich kolejnych wersjach. Wersje bardziej "objętościowe" posiadają wszelkie niezbędne pliko do tego aby uruchomić program. Faktem jest, że w wyniku modyfikacji autor wprowadził odwołania do jakiś bibliotek, niestety nie nie oprogramował błędów.

Funkcjonować funkcjonuje dość dobrze skoro pojawiają się nowe wersje a komunikacja z samochodem jest poprawiana.

Program na pewno nie zastąpi CLIP-a ale coś niecoś z niego można wyczytać.

Niestety, jak w przypadku DDT2000 i tu wszytko rozbija się o tłumaczenia, żeby cokolwiek zrozumieć co tak naprawdę nam się wyświetla.

Ja łączę się za pomocą obu powyższych programów, choć DDT2000 pokazuje mi więcej informacji. Może to jednak wynikać stąd, że lepiej go poznałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze na jakim systemie chcesz uzyc xr25? na w7 64bit

mam system win 7 32bit

potrzebujesz net framework np 3.5

mam framework 4

trzecia rzecz wgrywajac starsze wersje programu miales opis jak to zrobi

i właśnie według niego robiłem

nie zapomnij wkleic pliku ftd2xx.dll do c:\windows\sytem32

tak zamieniłem te pliki

nie probowales wczesniej wgrac clip-a?

nie próbowałem, wcześniej miałem ddt2000 którego usunąłem z kompa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ja bym po kolei sciagnal wszystkie wersje i je wgrywal,po wersji 191 pojawil sie nowy plik resorces,czyli chyba nalezy nim zastapic stary .trzeba kombinowac ja tego nie zrobie ze wzgledu na clipa.a na win7 64 nie chodzi ten program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam to zrobić jak wersja 206 mi nie wchodzi

A to jest nie istotne, w archiwum z instalką masz plik resouces.rar wypakuj go do odpowiedniego katalogu i już. Z tego co wiem to program instalacyjny nie wypakowuje tego pliku, trzeba to zrobić ręcznie.

Jeżeli któraś wersja nie chce się uruchomić, nagraj następną i już. Któraś kolejna wyższa ruszy :).

Jak mi w domu naprawią internet to wrzucę na chomika pozostałe wersje programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli któraś wersja nie chce się uruchomić, nagraj następną i już. Któraś kolejna wyższa ruszy

żadna z wyższych od 205 nie rusza u mnie, niby się zainstaluje ale jak ma się włączyć program to wyskakuje komunikat ze program .... exe przestał działać i koniec mam ściągnięte do wersji 329

 

Dodano: 08 lut 2012 - 08:39

masz plik resouces.rar wypakuj go do odpowiedniego katalogu i już.

to też już zrobiłem i nic

 

Dodano: 08 lut 2012 - 09:17

jak mam wykonać to

then : regsvr32 mschrt20.ocx for registry adding.

?

 

Dodano: 08 lut 2012 - 09:20

to pochodzi z tego

copy ftd2xx.dll to c:\windows\sytem32

make a directory c:\website\CLIP\resources

copy the image files in this directory (resources.rar)

copy the font files c:\windows\fonts

place the license file in c:\website\CLIP\resources

copy mschart20 to c:\windows\system32\mschart20.ocx

then : regsvr32 mschart20.ocx for registry adding.

 

license:

 

 

run setup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam wykonać to

Cytat

then : regsvr32 mschrt20.ocx for registry adding.

?

To jest polecenie rejestracji biblioteki w systemie.

Start Uruchom

cmd

cd (katalog gdzie jest biblioteka mschart20.ocx)(ENTER)

regsvr32 mschrt20.ocx (ENTER)

W siódemce nie wiem jak to zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to poległem

próbowałem na różne sposoby to uruchomić przez cmd i nie potrafię :)

 

Dodano: 08 lut 2012 - 22:44

czy ktoś mógłby mi napisać jak to przebrnąć ?

Bo jak tego nie wpiszę to wyskakuje mi że

system nie może wykoanć określonego programu

lub

nazwa ... nie jest rozpoznawana jako polecenie wew lub zew, program wykonywalny :)

 

Dodano: 10 lut 2012 - 12:10

ktoś ma jakiś pomysł jak to ugryźć ?

 

Dodano: 12 lut 2012 - 18:40

ktoś ma jakiś pomysł na ten błąd

showpic.2.rpc1329068338k.jpg

 

wszystkie programy zainstalowane które PRZEMO podał i nic nie mogę zrobić w programie

 

Zacznę kasować Twoje posty jeżeli nie będziesz się stosował do regulaminu. Fotki maja się wyświetlać na forum !

 

Dodano: 12 lut 2012 - 19:32

Przepraszam nie wiedziałem ze z innego serwera nie można wrzucać fotek

beztytuuhch.jpg

Można byle się wyświetlały na forum -> Regulamin.

Edytowane przez P_r_z_e_m_o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ?? system mam 3 miesiące i przez ten czas nie było za wiele grzebane (poza podstawowymi programami)może to jakiś trop

 

Dodano: 12 lut 2012 - 19:51

beztytuukqk.jpg

a to jest w szczegółach

INFORMACJE O WERSJI PLATFORMY

Windows : 6.1.7601.65536 (Win32NT)

Common Language Runtime : 4.0.30319.239

System.Deployment.dll : 4.0.30319.1 (RTMRel.030319-0100)

clr.dll : 4.0.30319.239 (RTMGDR.030319-2300)

dfdll.dll : 4.0.30319.1 (RTMRel.030319-0100)

dfshim.dll : 4.0.31106.0 (Main.031106-0000)

 

ŹRÓDŁA

Adres URL rozmieszczenia : file:///D:/Users/rafal/Desktop/Megane/Program_xr25/XR25PC%20od%20115%20do%20212/ECU-GAUGE/Application%20Files/XR25_PC1_205_1_0_0_0/XR25_PC1_205.application

Adres URL dostawcy rozmieszczenia : http://renault-clip/XR25_D2XXUnit_NET/XR25_PC1_205.application

 

PODSUMOWANIE BŁĘDÓW

Poniżej znajduje się podsumowanie błędów. Szczegółowe informacje na temat tych błędów znajdują się w dalszej części dziennika.

* Aktywacja aplikacji D:\Users\rafal\Desktop\Megane\Program_xr25\XR25PC od 115 do 212\ECU-GAUGE\Application Files\XR25_PC1_205_1_0_0_0\XR25_PC1_205.application spowodowała wyjątek. Wykryto następujące komunikaty o niepowodzeniach:

+ Pobieranie pliku http://renault-clip/XR25_D2XXUnit_NET/XR25_PC1_205.application nie powiodło się.

+ Nie można rozpoznać nazwy zdalnej: 'renault-clip'

 

PODSUMOWANIE NIEPOWODZEŃ TRANSAKCJI MAGAZYNOWANIA SKŁADNIKÓW

Nie wykryto błędów transakcji.

 

OSTRZEŻENIA

Podczas tej operacji nie wykryto żadnych ostrzeżeń.

 

STAN POSTĘPU OPERACJI

* [2012-02-12 19:47:49] : Rozpoczęto aktywację D:\Users\rafal\Desktop\Megane\Program_xr25\XR25PC od 115 do 212\ECU-GAUGE\Application Files\XR25_PC1_205_1_0_0_0\XR25_PC1_205.application.

 

SZCZEGÓŁY BŁĘDÓW

Podczas tej operacji zostały wykryte następujące błędy.

* [2012-02-12 19:47:51] System.Deployment.Application.DeploymentDownloadException (Nieznany podtyp)

- Pobieranie pliku http://renault-clip/XR25_D2XXUnit_NET/XR25_PC1_205.application nie powiodło się.

- Źródło: System.Deployment

- Ślad stosu:

w System.Deployment.Application.SystemNetDownloader.DownloadSingleFile(DownloadQueueItem next)

w System.Deployment.Application.SystemNetDownloader.DownloadAllFiles()

w System.Deployment.Application.FileDownloader.Download(SubscriptionState subState)

w System.Deployment.Application.DownloadManager.DownloadManifestAsRawFile(Uri& sourceUri, String targetPath, IDownloadNotification notification, DownloadOptions options, ServerInformation& serverInformation)

w System.Deployment.Application.DownloadManager.DownloadDeploymentManifestDirect(SubscriptionStore subStore, Uri& sourceUri, TempFile& tempFile, IDownloadNotification notification, DownloadOptions options, ServerInformation& serverInformation)

w System.Deployment.Application.DownloadManager.FollowDeploymentProviderUri(SubscriptionStore subStore, AssemblyManifest& deployment, Uri& sourceUri, TempFile& tempFile, IDownloadNotification notification, DownloadOptions options)

w System.Deployment.Application.DownloadManager.DownloadDeploymentManifestBypass(SubscriptionStore subStore, Uri& sourceUri, TempFile& tempFile, SubscriptionState& subState, IDownloadNotification notification, DownloadOptions options)

w System.Deployment.Application.ApplicationActivator.PerformDeploymentActivation(Uri activationUri, Boolean isShortcut, String textualSubId, String deploymentProviderUrlFromExtension, BrowserSettings browserSettings, String& errorPageUrl)

w System.Deployment.Application.ApplicationActivator.ActivateDeploymentWorker(Object state)

--- Wyjątek wewnętrzny ---

System.Net.WebException

- Nie można rozpoznać nazwy zdalnej: 'renault-clip'

- Źródło: System

- Ślad stosu:

w System.Net.HttpWebRequest.GetResponse()

w System.Deployment.Application.SystemNetDownloader.DownloadSingleFile(DownloadQueueItem next)

 

SZCZEGÓŁY TRANSAKCJI MAGAZYNOWANIA SKŁADNIKÓW

Brak dostępnych informacji o transakcji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!