Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

1.9 dT F8Q slaba moc - auto stalo 7 miesiecy


olivier3103

Rekomendowane odpowiedzi

olivier3103, od jakiej pompy :mrgreen: W baku :P W dieslu :P A może chodzi o zawór na pompie wysokiego ciśnienia :-D Ale o jakim pływaku wówczas mówisz :P Mylisz pojęcia i to niesamowicie. Jak tu w takim przypadku coś dokładnie wyjaśniać, szczególnie przy takich elementach jak zawory na pompie w dieslu :-D Najpierw zostań Mistrzem teorii, bo więcej możesz zepsuć niż naprawić :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz racje.

chodzi mi o mojego diesla 1.9 dt.

A ja chce wyczyścić swój zbiornik paliwa.Auto stało tyle czasu wiec nie wiadomo co tam w nim jest.Bo kupiłem z pełnym zbiornikiem ropy.Wiec ropa może już wypłowiała?

Chcę po prostu wyczyścić zbiornik - a czytałem ze bardzo ciężko od dołu wyciągnąć zbiornik wiec chciałbym przez wnętrze auta czyli pod kanapą odkręcić ta dużą nakrętkę i wyciągnąć pływak ( bo i tak mi cały czas rezerwę pokazuje) i czyścić zbiornik od wewnatrz.

O to mi chodzi

 

i jeszcze jedna sprawa mnie nurtuje a mianowicie rano gdy auto odpalam przez kilka dobrych sekund po odpaleniu mój dieselek strasznie klepie ale to masakrycznie i jak chce lekko wcisnąć gaz to nawet nie reaguje...

Jest tak właśnie przed dobre 5 minut - auto po prostu jest muliste i w ogóle się nie wkręca w obroty - nie ma mocy.Jak już chwile pochodzi to dochodzi do siebie.

 

Czego to może być usterka?

 

[ Dodano: 2011-02-25, 08:06 ]

no i witam po długiej walce z meganą.

Po wymianie węża od zbiornika wraz z czyszczeniem zbiornika paliwa,czyszczeniem wtryskiwaczy, nowy filtr paliwa wraz z oryginalną obudową filtra paliwa z podgrzewaczem auto chodzi jeszcze gorzej.A mianowicie czasem gaśnie jak jest rozgrzane a co najgorsze klepie czasem mocno nie wiadomo czemu i obroty faluje (dodam ze leje na statoilu i dolałem poł szklanki denaturatu ) i jak mam 3 tyś obrotów i wcisnę sprzęgło to obroty spadaja prawie do zera - dławi się chwile i obroty odbijają do 900

 

co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!