Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prosba o ocene Scenic


RomELo

Rekomendowane odpowiedzi

Auto do opłat. Brak komory silnika, uszkodzony próg (wgnieciony) po stronie kierowcy. Coś jest z silnikiem, bo świeci się kontrolka od niego a silnik sobie pracuje (np. uszkodzona sonda lambda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze widzę to też wskaźnik ilości paliwa pokazuje po złej stronie :P

Chyba że w scenicu jest jakaś opcja, której nie ma w megi ph2.

Próg to pikuś (jeśli tylko wgnieciony), błąd silnika to coś czym należało by się bardziej martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje w opisie magicznego słowa "bezwypadkowy" a w dziejszych czasach niestety to oznacza "jest po dzwonie ale został wyklepany" :P (sprawdź podłogę bagażnika-tzw. mastyki bo skoro brakuje zdjęć tyłu to ...)

"wszystko sprawne"- no na pewno nie do końca (kontrolka usterki+ wskazania paliwka).

O ile do wskazań licznika (przebieg a wskazanie to dwie różne sprawy :P ) bym nie miał zastrzeżeń bo jest realny to wszystko wskazuje na to, że przy liczniku jednak było grzebane. No ale ważny jest stan auta. Hm, na żywo niestety może być już tylko gorzej :cry:

Wg. mnie nie warto (to oczywiście tylko moje zdanie)- chyba, że w celach naukowo-doświadczalnych, żeby zobaczyć co jeszcze może być nie tak z autem :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Byłem, zobaczyłem, zrezygnowalem.

Rzeczywiscie przy liczniku bylo grzebane nawet niestarannie dokrecony :/

Widac slady rys na lakierze niezbyt duze ale są moze polerka byla by konieczna chyba tak

Silnik chodzi w miarę sensownie spytałem o kontolke to "ja nie wiem tak było już"

Wskaźnik paliwa chyba się popsuł teraz,

podłoga ok bok próg wmieciony ok jeszcze nie tak tragicznie.

 

Na giełdzie tez są fajni bajkopisarze on chyba tez z giełdy

 

Dzieki za wypowiedzi

 

Szukam dalej :P

 

Jak cos znajde wkleje linka w 1 poscie i mam nadzieje na dalsza pomoc

z góry dzieki

 

Pozdrawiam

RomELo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cos znajde wkleje linka w 1 poscie i mam nadzieje na dalsza pomoc

Wklejaj w kolejnym poście, bo powyższe wypowiedzi stracą sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po pierwsze, możliwe, że ma więcej przejechane. Świadczyć może o tym; faktycznie styrany fotel kierowcy i boczek drzwi kierowcy, chyba, że po prostu brudny, ale handlarze myją takie rzeczy. Ponadto różny kolor przednich kołpaków, jest to oznaka dość częstego i hamowania z różnym naciskiem na pedałko. kołpaki żółcieją od opiłków klocków, przegrzane, tego już nie zmyjesz. Trzeba więc sprawdzić stan tarcz, klocków, z tyłu chyba ma bębny, więc okładziny, możliwe, że zamienił kołpaki, ale jest to oznaka raczej przedniej osi. Radoi wygląda mi na kasetowe, a nie CD. Wydaje się, że prawy tylny błotnik malowany do tzw. zygi, czyli do wyprofilowania nad wlewem paliwa. Zdjęcia małej rozdzielczości, więc ciężko coś powiedzieć dokładniej, ja sam również mogę się mylić. Do tego trzeba doliczyć wszystkie opłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!