Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Panel LCD w Megane I ph I


Rekomendowane odpowiedzi

To jest auto cichego z megancoupe.pl, tu chyba swojej fury nie przedstawił.

Na naszym forum Spiker chyba miał fabryczną nawigację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie nie wiem czy ta od Scenica by pasowała ? Bo już o mało nie kupiłem ze Scenica ale nie byłem pewny czy było wszystko w komplecie, a po drugie czy zmieści się pod daszkiem bez rzeźbienia.

 

Czy ktos z was wie co powinno być w zestawie z ta oryginalną nawi ?

 

Rozumiem, że powinno być:

 

- wyświetlacz

- radio z czytnikiem płyt z mapami

- pilot przy kierownicy

- pilot przy wyświetlaczu (przynajmniej ten zestaw który ja widziałem to miał)

- antena GPS

- jakaś wiązka kabli

 

czy coś jeszcze ? Jakaś puszka to razem łącząca, jakiejś inne manele ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zapytam, co nam daje org. navi ?

Montaż jak nie ma to solidne przeróbki, aktualizacje map koszmarnie drogie, poza mapą nic więcej z tego nie wyciągniemy.

Kupując głupiego larka za ~200pln mamy możliwość odblokowania win ce i wgrania dowolnej mapy oraz tone innego softu, np. odtwarzacza filmów.

Takiego larka też można zamontować w miejscu org. navi, chociaż nie będzie to tak łatwe jak instalacja fabrycznie zaprojektowanego modułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zapytam, co nam daje org. navi ?

 

Niby same problemy, ale mi się to bardziej podoba niż za każdym razem przyklejanie do szyby nawigacji, którą notabene mam (odblokowaną :-D )

 

Ja jak znajdę oryginał to na pewno się pobawię w instalację :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szukam, szukam - jak dorwę taki gadżecik to na pewno sie pochwalę czy coś udało mi się zrobić. Niestety narazie znajduje tylko poszczególne składowe systemu, a ja jednak wolałbym całość (najlepiej sam wygrzebać z auta) :-D

 

Tak więc jak coś byście słyszeli, a sami nie chcieli to dajcie znać.

 

Wielka prośba do osób mających w swoich autach oryginalną nawi o wszelkie informacje. Jak to wszystko jest zbudowane, czy czytnik map jest zamontowany w miejsce radia, czy może gdzie indziej, jakiej firmy jest czytnik (radio), czy wyświetlacz (ja widziałem SAGEM) chętnie wszelkie zdjęcia, opisy, instrukcje - zbierzmy to w całość (będzie dla potomnych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby to było dostępne jak miałem jeszcze sprzęt w aucie to na pewno bym zostawił całą instalację :-D Teraz juz za późno, sprzęt sprzedałem :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!