Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

montaż dokładek


kassan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od pewnego czasu jestem szczęśliwym właścicielem polakierowanych dokładek do Megi - przód, tył, progi i lotka. Zestaw kupiłem jako oryginalny pakiet montowany w niektórych modelach, wraz z zestawem do montazu, instrukcją itp. Problem w tym że sam nie mam na tyle doświadczenia i odwagi zeby to zamontować i szukam usilnie serwisu aby podjał sie zadania. objechałem Renocar, Zdunka (ASO) i kilku blacharzy-cwaniaków ale albo kosmiczne ceny (1500 w ASO) albo rozkładają ręce i nie chcą sie podjąć zadania. Mam zatme prośbe jakby ktos wiedzial i miał sposób u kogo i gdzie zamontować taki zestaw w Trojmieście (najlepiej w Gdańsku) prosiłbym o podpowiedź.

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze,

Dzięki za info i pomoc. Oddałem juz na pozatku tygodnia do zakładu na Morenie (piekarnicza). Dzisiaj odbieram, juz nie moge sie doczekac. Wrzuce w koncu foty i napisze cos o autku :)

 

Regulamin :)

Na forum istnieje obowiązek stosowania polskich znaków diakrytycznych oraz zasad interpunkcji...

 

Użytkownicy forum muszą stosować się do zasad gramatycznych, ortografii i sposobu logicznego formułowania myśli, pełnym zdaniem. Nie jest stosowana żadna taryfa ulgowa dla użytkowników z różnymi dysfunkcjami w tym zakresie.

 

Zwracamy przy tym szczególną uwagę na pisanie polską czcionką aby wypowiedź była czytelna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli do digi fanta czy jak to tam się zwało to pożal się boże zakład i omijać go wielkim łukiem!!!!! Jak Ci czegoś nie [cenzura] to normalnie będzie cud. I zawołają o wiele więcej kasy niż chcieli na początku..... Przykro mi :)

 

Na forum wysławiamy się cenzuralnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli do digi fanta czy jak to tam się zwało to pożal się boże zakład i omijać go wielkim łukiem!!!!! Jak Ci czegoś nie [cenzura] to normalnie będzie cud. I zawołają o wiele więcej kasy niż chcieli na początku..... Przykro mi :)

 

Na forum wysławiamy się cenzuralnie :)

Na piekarniczej jest full zakładów wiec jest duża szansa ze to nie ten. Autko odebrane, wszystko solidnie przymocowane i spasowane(śruby+klej). Cene negocjowałem, na końcu wzieli mniej niż ustaliliśmy na początku. Dzisiaj robie foty i postaram sie wrzucić.

 

Naprawiłem tego posta bo głupio wyglądał :)

Edytowane przez P_r_z_e_m_o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Poniżej fotki mojej Megi razem z dokładkami:

 

dsc02712.jpgdsc02711jfj.jpgdsc02709.jpgdsc02716.jpgdsc02713.jpgdsc02707.jpg

 

z tyłu aż prosi się o jakieś dwie płaskie końcówki wydechu albo oryginalny tylny od RS <piwko>

Edytowane przez kassan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myślicie o tym ? <piwko>

http://otomoto.pl/renault-megane-ii-19-dci-120-km-sport-polecam-C19246897.html

apropo dokładek to znalazłem dziś to :notacrook:

 

Przegięta sztuka! Jedyne, co bym zostawił, to felgi...

 

Poniżej fotki mojej Megi razem z dokładkami: (...)

 

 

Ta Megan już dużo lepiej wygląda :) Co bym jeszcze zrobił - zmieniłbym felgi na jakieś miłe 17" i ewentualnie zastosowałbym jakiś dystans, żeby koła się aż tak nie chowały pod nadkolami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro ok 600 zł bardzo dobra cena zestaw jest oryginalnym pakietem z dobrego tworzywa montowany dodatkowo w megane II (głównie czechy, słowacja)

MI udalo sie kupic za ok 200 zł - aukcja bez ceny minimalnej pod warunkeim dostarczenia fotek. Do tego malowanie i montaż razem wyszło ok 1000 zł <piwko>

Pzdr

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!