Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

"Niski" tył, czy już czas na belkę ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Małe pytanko jak jest bagażnik w połowie zapełniony + 2 osoby z tyłu i 1 z przodu po stronie pasażera, to ten tył mocno siedzi czy nie? Amory najtańsze chińskie zamienniki wymieniane z 3-4 lata temu. No i moje pytanie czy to amorki czy belka?

post-73995-0-81171500-1443355370_thumb.jpg

post-73995-0-13902600-1443355375_thumb.jpg

Edytowane przez pawelosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie auto wygląda dokładnie tak samo, pisałem o tym w innym temacie, i diagnosta na przeglądzie się dowalił, że przód za wysoko tył za nisko...

Tutaj mechanik chce 150zł za regulację na drążkach, ale bez gwarancji, że któryś z drążków się nie uwali przy próbie wyciągania.

Edytowane przez droopy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam!

odgrzeję temat ... czy ktoś już montował do swojej reni te amorki z Renault 21?

Jak się orientuję są to amory od wersji kombi czy będa pasowały do scenica po lifcie?

na zdjęciu wyglądają tak jakby miały pasować, dolne i górne ucho w miarę podobne do oryginałów scenika, musiałbym jeszcze porównać wymiary.

Zastanawiam się nad tymi amorkami bo ostatnio mam wrażenie że siadło mi z tyłu. Więc zamiast regenerować belkę wrzuciłbym amorki ze sprężyną.

 

Myślę że to na 90% tylna belka choć objawy są dziwne - na postoju z zapalonym silnikiem jak po kolei wsiada moja rodzinka to z tyłu (z dołu) auta słychać coraz mocniejsze stukanie - jakby pukała rura wydechowa.

Z początku myślałem że to jakaś guma od tłumika- sprawdziłem wszystkie gumy są na miejscu.

podczas jazdy koła nie obcierają o nic tylko słychać to irytujące stukanie.

Będę musiał wjechać na kanał wsadzić rodzinkę do samochodu zapalić samochód i wejść pod autko - inaczej chyba nie dowiem się co to puka... :rolleyes:

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja też coś tu od grzebie ponieważ kilka postów wyżej jest megane przedstawiona ja mam scenic i wymieniłem belkę na nową za 1350 zł i samochód jego tył siedzi właśnie tak czy to jest możliwe.? Przód wyżej tył niżej. Już zastanawiałem się nad wymianą armoruw tylnych na Gazowo-Olejowe i czy to coś by pomogło by tył poszedł do góry, ale chyba nie, tylko na dołkach byłby sztywniejszy.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale każdy kogo się pytam o podniesienie to od razu odradza opisując niestabilność auta podczas jazdy to samo mówił sprzedawca belki. Twierdził że daje to efekt podniesienia w tedy gdy przewozimy ciężkie materiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!