Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

sprawdzenie auta - płacę :)


qwsxc

Rekomendowane odpowiedzi

Nie często się samochody zmienia ale właśnie przyszła pora na taką operację. I muszę kupić coś większego.

 

Wstępnie brałem pod uwagę Forda Galaxy 2.3 ale ciężko trafić.

I tym też sposobem po kilku artykułach trafiłem na serie Grand Scenic. I myślę o 2.0 16v lub coś mniejszego w benzynie.

 

 

Pewnie dziś będę jechał oglądać, może ktoś podpowie na co zwrócić uwagę.

 

http://otomoto.pl/renault-grand-scenic-2-0...-C16981995.html

 

Ktoś może kupował w eurosamochody.pl ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje się przynajmniej od października 2007.... jak szukałem swojego to już był wystawiony. Zwróć uwagę że podana cena jest ceną netto, poza tym nieścisłość w opisie: 2.0 16V ma 136 lub 140KM, 120KM to 1.9dci sprzed 2006r. Poza tym brak zdjęć wnętrza.

 

Z zwenatrz patrząc to Expression czyli środkowa wersja, automatyczna klima, fabryczne radio 4x15W, elektryczne szyby i lusterka, jasne wnętrze (chyba). Wersja całkiem przyjemna.

 

Do Grand Scenika nie szukaj mnniejszego niż 2.0 16V dla benzyny lub 1.9dci jeżeli chodzi o diesle. Mam jeszcze krótkiego 1.6 16V i uważam ze do krótkiego sie nada, do długiego raczej nie. Jeżeli trafisz 2.0T i będzie sensowny to spokojnie kupuj-163KM i spalanie ok. 10l/100km po mieście to nie jest zły wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje się przynajmniej od października 2007.... jak szukałem swojego to już był wystawiony.

 

Tia... panowie sobie robią po prostu żarty. Tego samochodu nie ma na placu a regularnie wystawiają go na portalach z ogłoszeniami.

 

Po pytaniu dlaczego cena na aucie jest inna niż w internecie (wtedy nie wiedziałem że to nie nie ten samochód) odpowiedziano mi że prawdopodobnie było kilka takich samych i podano cenę średnią :-D

 

Tak więc jeśli ktoś miałby zrobić dalszą trasę by obejrzeć tu samochody to radze zapytać czy jest realnie na placu i poprosić o nazwisko osoby która to mówi.

 

No chyba że ja tak źle trafiłem..

 

 

Witam, czy jest ktoś może ze śląska kto mógłby mi sprawdzić jedno auto.

Oczywiście nie za darmo ;)

Zbyt daleko mam a szkoda byłoby jeździć na darmo.

 

Napisano 25 maj 2011 - 00:32

Albo kojarzycie jakiegoś doświadczonego forumowicza który mogłby tej notki nie przeczytać ? :-D

Edytowane przez P_r_z_e_m_o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Napisz coś więcej - przynajmniej z jakiego miasta to auto. Fakt oferowania zapłaty (z której i takbym nie skorzystał, o ile jest to gdzieś w pobliżu) nie jest na tyle istotny - co czas poświęcony na dojazd.

Wiesz... woj. śląskie jest prawie od Tatr po Bałtyk ;-))) więc trudno, aby komuś się chciało jechać np. 3-4 godziny z jednego końca na drugi.

Więc napisz w jakim mieście jest to auto, a ktoś zyczliwy szybciej się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz coś więcej - przynajmniej z jakiego miasta to auto. Fakt oferowania zapłaty (z której i takbym nie skorzystał, o ile jest to gdzieś w pobliżu) nie jest na tyle istotny - co czas poświęcony na dojazd.

Wiesz... woj. śląskie jest prawie od Tatr po Bałtyk ;-))) więc trudno, aby komuś się chciało jechać np. 3-4 godziny z jednego końca na drugi.

Więc napisz w jakim mieście jest to auto, a ktoś zyczliwy szybciej się znajdzie.

 

Od Ciebie bedzie z 25 km.

Reszta na priv zeby mi ktos spod nosa fury nie zabral :)

Edytowane przez qwsxc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat

 

również wysłane na priv.

 

 

A,zapomniałem.

Czy jest szansa byście ją sprawdzili przed sobotą ?

Jeśli nie znajdziecie nic podejrzanego to pewnie w sobotę bym się wybrał na wycieczkę w wasze strony. :)

 

Nie cytuj w całości poprzedniego posta - naruszasz regulamin.

Edytowane przez meganecoupe02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. PW otrzymałem. Bez obawy mogłes podać, że auto jest z Gliwic. Kolega z Sosnowca raczej nie podjedzie. Ja faktycznie 30km w jedna stronę, ale przed sobotą nie dam rady. Jak nie praca to dzień matki u jednej u drugiej i dzisiaj w przedszkolu. No szkoda, że taki tydzień mam zajęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie praca to dzień matki u jednej u drugiej i dzisiaj w przedszkolu. No szkoda, że taki tydzień mam zajęty.

 

Wstrzymałem się z wyjazdem jednak. Wolałbym by ktoś wcześniej jednak rzucił okiem. :)

Więc jakby się komuś się udało w tym tygodniu to będę wdzięczny.

 

 

http://otomoto.pl/renault-grand-scenic-salon-polska-gwarancja-C19076162.html

 

Mogę prosić o szybki rzut oka forumowiczów na to autko?

Z tego co widać zdjęcia jeszcze z zimy bo śnieg na szybach.

 

p.s Czy kratka z tyłu oznacza że brak dwóch siedzeń w bagażniku czy wersja ciężarowa też je miała ?

Edytowane przez P_r_z_e_m_o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!