Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zamordowano fajny temat


gojgien

Rekomendowane odpowiedzi

Długo trwało dojrzewanie do decyzji uruchomienia nowego tematu "Poszukiwany poszukiwana" z zamieszczaniem swoich zdjęć, w dziale offtopic/fun. http://megane.com.pl/viewtopic.php?t=3104

Temat ciekawy, ponieważ warto poznać (przynajmniej w ten sposó:) osoby z którymi, było nie było, spędza się trochę czasu na dyskusjach o wspólnej pasji, jaką jest MEGANKA.

Niestety administracja "zamordowała" temat w kołysce :evil: sugerując zamieszczanie swoich facjat w dziale Nasze auta. Uważam, że teraz dopiero będzie bałagan, ponieważ nie wiadomo czy któś z już przedstawiających swoje auto zamieścił nowe zdjęcie czy nie. (doklejenie linku do nowego zdjęcia nie przesuwa tematu na górę listy, ani nie jest wklejane w posty nie czytane)

Zgadzam się z Krzychem tylko w jednym przypadku: jeśli miałyby być zamieszczane zdjęcia takie jak umieścił kol. Hadson to temat ten nie ma sensu!

Myślę, że zakpił sobie z zakładającuch temat Spory'ego i Megi.

Proszę o wypowiedzi zarejestowanych bywalców tego forum, co o tym myślicie. Może warto przekonać Admina by jako PAN i WŁADCA tej krainy- przywrócił nieboszczyka do życia. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Krzychu odblokuje temat to usunę mojego "kpiącego" posta. :)

 

Zresztą procentowo więcej widać mnie na moim zdjęciu niż kolegę sporego. On pokazał tylko głowę, a ja całą klatkę piersiową i 2 kończyny górne.

 

I nie buntuj tutaj ludzi bo ja nie jestem winien tego że akurat to mi wpadło do głowy. :)

 

Wątek może być... Jak chce ktoś zamieszczać swoje zdjęcia to czemu nie... Głosuję na tak. (za odblokowaniem tematu). A mój post usunę SAM bez pomocy adminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat nie został "zamordowany", tylko zwyczajnie zamknięty. To, że fotki użytkowników mają być umieszczane w dziale razem z autem było postawione już wcześniej. Będzie po prostu bałagan, zwłaszcza jak większość użytkowników wpadnie na podobny pomysł co kolega Hadson. To, że duża część użytkowników wpada na takie pomysły ze "śmiesznymi" wstawkami już przerabialiśmy z moderatorami mnóstwo razy. Luźne wątki kończą się niestety nieprzewidywalnymi wręcz dyskusjami, jak miało to miejsce przy komentowaniu samochodów. A wątek ze zdjęciami zyskałby na pewno dużą uwagę komentatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja sie zgadzam z kolega gojgienem, nie wydaje mi sie dobrym pomyslem doklejanie teraz swoich zdjec do samochodow. Skoro temat zamkniety to czemu nie mozemy go przeniesc do dzialu my i nasze auta jako nowy temat? ja nie mam jeszcze zdjec swojej meganki i nie uwazam zeby bylo konieczne umieszczanie siebie przy okazji autek. Zrobmy temat w tym dziale tylko o nas, bez wyglupow i bedzie porzadeczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megi, :D popieram całkowicie :!: Czekałem na Twój i Sporego odzew jako pomysłodawców tematu.

 

Luźne wątki kończą się niestety nieprzewidywalnymi wręcz dyskusjami, jak miało to miejsce przy komentowaniu samochodów. A wątek ze zdjęciami zyskałby na pewno dużą uwagę komentatorów

I tak jak w przypadku samochodów, można zablokować komentowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby możliwe było zablokowanie komentowania, konieczne jest dodanie podforum, każdy user musiałby założyć nowy temat. Jeżeli ktoś będzie chciał wrzucić opis swojego samochodu i swoje fotki, to będzie musiał zakładać dwa oddzielne tematu, w dwóch odzielnych działach. Ale jak chcecie, to do takiego rozwiązania mogę się przychylić.

 

Megi, temat można przenieść do działu o autach, jednak wtedy ze względu na blokadę komentowania nikt nie będzie mógł dodać zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, wypowiem się. 8-)

 

Działałem (działam) już na kilku forach auto-moto i na wszystkich bez wyjątku funkcjonował z powodzeniem taki temat. W końcu nie jesteśmy maszynami tak jak nasze Megany tylko ich użytkownikami, i to MY forumowicze tworzymy to forum, a nie samochody.

Skoro prezentujemy bez "krępacji" nasze wozidła, dlaczego nie może zaprezentować się jego szofer, czy szoferka? ;-)

Od dnia w którym kupiłem Renatę strona http://megane.com.pl jest najczęściej i najdłużej odwiedzaną przeze mnie stroną.

Czytając Wasze posty, miłym odczuciem byłoby znać z wyglądu klikającego usera po drugiej stronie ekranu, co by nie był anonim. :D

Jeżeli ktoś ma "hamulec" i nie chce się ujawniać - jego wola. Żadnego przumusu!

 

Co do zablokowania tematu przez Krzycha... no cóż, na władze nie poradzę :D , ale fajnie że się wypowiedzieliście.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby możliwe było zablokowanie komentowania, konieczne jest dodanie podforum, każdy user musiałby założyć nowy temat. Jeżeli ktoś będzie chciał wrzucić opis swojego samochodu i swoje fotki, to będzie musiał zakładać dwa oddzielne tematu, w dwóch odzielnych działach. Ale jak chcecie, to do takiego rozwiązania mogę się przychylić.

 

No to moze zrobmy tak skoro nie da rady inaczej, bo mi sie zdaje, ze razem z samochodami to nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajac życie, to bez blokady komentowania temat będzie i tak za niedługo zamknięty. Nie ma mocnych, osoby nie śledzący obecnego wątku, nie będą wiedziały o obostrzeniach i komentarze do fotek się pojawią. (chyba mam dziś jakieś pesymistyczne nastawienie, to już drugi post na nie) :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba mam dziś jakieś pesymistyczne nastawienie,

Nie to wreszcie jasne spojrzenie na sprawę.

 

Może lepiej dodać małe okienko, takie na fotkę w podpisie, zamiast dawać tam zdjęcia aut i wielkich napisów SCENIC - patrz post wyżej ;-) - bez urazy. Ktoś będzie chciał to zamieści tam swoje zdjęcie - nie będzie chciał to nie. Oczywiście ma być to miejsce na swoje zdjęcie a nie dodatkowe na auto,psa czy kota czy jeszcze jakiegoś innego legwana :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes, to o czym piszesz już jest. To awatary. Megi już dawno wkleja tam swoje fotki ale widocznie to nie to skoro jest pomysłodawczynią takiego tematu (w domyśle- podforum) A co do mojego podpisu, to jest zgodny z wymogami, nie jest przekroczona dopuszczalna wielkośc, ilość znaków w podpisie też jest w granicach dopuszczalnych. Zresztą, nie tylko ja mam podpis, kłujący w oczy :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!