Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wymiana Pompy i wtrysków


oko26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po sporej przerwie

 

Otóż wtryski zregenerowałem w "MOTOMAXIMUS" i mimo złych opinii na razie jest wszystko ok. Ktoś napisał gdzieś że Motomaximus nie generuje nowych kodów, więc to nieprawda dostałem 4 wtryski i wszystkie z nowymi kodami, nowymi końcówkami i nowym środkiem. W każdym bądź razie Auto chodzi super dostało kopa jeszcze lepszego niż miało przed awarią, bardzo cicho chodzi, więc jak na razie jestem bardzo zadowolony z regeneracji w tej firmie i mogę polecić. Dziwne było tylko to że Auto nie chciało przyjąć kodów 2 wtrysków, ale po ok 10 próbach w końcu przyjął i od tamtego momentu auto cyka, a na starych kodach na wolnych obrotach silnik falował, więc jednak te kody mają znaczenie dla wolnych obrotów i podobno mają znaczenie co do zapalania auta

 

Dodano: 18 wrz 2011 - 15:42

No i zonk.. Nie nacieszyłem się długo regenerowanymi wtryskami. Wczoraj wracając z Warszawy zapalił mi się service, niby nie czułem wielkich zmian ale coś było nie tak. Następnego dnia rano przy próbie odpalenia buchnął mi białym dymem, nierówno chodził po czym wszedł na obroty i było wszystko ok, oczywiście długo palił, teraz zapala ale strasznie długo kręci. Sprawdziłem przelewy i jest idealnie, słychać jak by wtryski strasznie głośno chodziły (klekoczą) ale na przelewach jest wszystko ok. Na kompie jeszcze nie byłem. Panowie co to możne być? czy końcówki wtrysków padły, bo jeśli na przelewach wychodzą idealnie to znaczy chyba że zaworki nie padły. jednak ten Motomaximus to dziadostwo i nie polecam u nich regeneracji bo przejechałem na nich ok 800km i padły

 

Dodano: 01 paź 2011 - 08:14

temat można zamknąć. Przyczyna to "ZŁA REGENERACJA W FIRMIE "MOTOMAXIMUS" OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ Z DALEKA.

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.10 -rozumiem że to pod przypływem radości, lecz proszę unikać takich uniesień

 

0cool

Edytowane przez 0cool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!