Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane II Kombi


szwarou

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że wiesz czego się doszukiwać w Megi jak zamierzasz nabyć

Mam wrazenie ze wiem bardzo malo ^^

Ale kraina bezwypadkowych cudeniek brzmi swietnie! Nie koniecznie musze kupic w wlkp. Niby masz racje co do tapicerki ale musze rowniez liczyc sie ze zdaniem zonki bo w zasadzie to ona bedzie nim jezdzila. Co do VIN to oczywiscie sprawdze i oczywiscie zwroce uwage na to jak wnetrze wyglada niewazne w jakim roczniku. Ale tego czy samochod byl katowany w sensie mechanicznym to raczej nie uda mi sie sprawdzic i musze liczyc na lut szczescia. Gdybym znal dobrze jezyk udalbym sie do niemca na zakupy. Faktycznie wole starszy ale zadbany i pewny. Jednak faktycznie chcialbym kupic cos z przebiegiem 120-170k km.

Niestety nie mam znajomego ktory odsprzedalby mi swoja serwisowana Megi ktora ma od poczatku - a to chyba marzenie wielu ^^

Mam nadzieje ze nie szukam auta z dnia na dzien. Od momentu gdy Asia umarla do teraz przegladam codziennie oferty i nicz jeszcze nie znalazlem co zainteresowaloby mnie na powaznie. Prawda jest jednak taka ze do wrzesnia musze kupic samochod gdyz bedzie nim trzeba wozic dzieci i nie ma zmiluj. Jesli do tej pory nie znajde tego czego szukam bede musial obnizyc swoje wymagania

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

 

 

Robię edit bo znowu dostanę ostrzeżenie. Pewnie po edycie nikt nie zauważy co napisałem.

Co sądzicie o tej Megi: http://otomoto.pl/show?id=C20217639

 

Ps: nakazywanie pisania z polskimi znakami imho nie jest potrzebne. Ja jeszcze z tych dinozaurów internetu gdy pisząc na irc czy innych oldschoolowych rzeczach wręcz zakazywano pisania polskich znaków ponieważ każdy miał inne kodowanie i pojawiały się krzaczki. Mam to we krwi i pisanie ąę strasznie mnie spowalnia i wybija z rytmu. W każdym razie się dostosowałem

 

 

edit: mozna zamknac - megane zakupione - pochwale sie w odpowiednim watku ^^ mam nadzieje ze szczesliwy

Edytowane przez szwarou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!