Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Katalog Części


llat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy ktoś z kolegów ma może taki wielki katalog części (taki, który posiada każdy szanujący się sprzedawca części zamiennych) w wersji elektronicznej?

Może jakiś obraz płyty, który można zainstalować na komputerze?

Chodzi mi o wymiary... Wahacze, paski, rolki... Średnice, długości itd.

Za każdą odpowiedź będę wdzięczny.

Pozdrawiam!

 

P.S.

Na alleeeedrogo przeważnie tylko katalogi do ciągników rolniczych ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak....

Jak można uzyskać taką wielką papierową księgę (katalog) ?

Trzeba mieć działalność? Sklep z częściami i dopiero wtedy np. hurtownie wysyłają sklepom takie katalogi?

Czy prywatna osoba też może pozyskać taki katalog?

Jeśli tak to pewnie skoro kosztuje?

 

Dzięki za odpowiedzi ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety linki na peb-ie prowadzą prawie do programu. 11 części pobiera jak złoto, po 3 minuty każdy, a ostatni jest oznaczony jako illegal czyli piracka kopia i nie do pobrania, co całość kieruje do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota ^^ ^^

A jeśli chodzi o te papierowe katalogi, to też dobra sprawa.

Nie wiem jak to jest z Nimi jest dokładnie, ale myślę, że po prostu znani producenci np. elementów zawieszenia itd. wypuszczają takie katalogi.

Hurtownie są w ich posiadaniu i zaopatrują sklepy, z którymi mają umowy.

Chętnie bym wszedł w posiadanie takiego mega katalogu, bo to świetna sprawa.

Ma może ktoś z Was takie cudo?

 

Dodano: 07 Aug 2011 - 00:47

Zasysam... Znalazłem inną wersję, rzekomo sprawdzona i stabilna. Zobaczymy ile mi zajmie miejsca po instalacji i czy tak naprawdę warto ^^

Jeśli chcecie i admin ani modteam nie będzie mieć nic przeciwko to wrzucę linki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zgodą P_r_z_e_m_o link. Mniej więcej po środku posta są linki do Wersji Dialogys'a 3,92. Wersja w języku angielskim.

 

Klik

 

Zapomniałeś dodać, że forum wymaga rejestracji.

 

Dodano: 07 Aug 2011 - 16:59

Zainstalowałem. Program złożony. Instalacja się muli i muli. Lepiej już chyba wejść na dobrą stronę z częściami do Megane.

Edytowane przez P_r_z_e_m_o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!