Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kupno scenica


DARREK

Rekomendowane odpowiedzi

Tył faktycznie siedzi, albo obniżał, ale raczej amory do wymiany. Prawy przednik błotnik wygląda na źle spasowany, wcale nie widoczna szpara pomiędzy błotnikiem a słupkiem szyby czołowej. Zamontowany alarm (dioda nad sterownikami po lewej i czujnik). Na fotelach pokrowce, zniszczył fotele, czy nie chciał ich zniszczyć. Zamontowana kratka, czyli chyba ciężarowy, nic więc dziwnego, że amory wyrobione. Niech Ci podeśle więcej zdjęć a Ty wklej je tutaj, może coś jeszcze obadamy (głównie wnętrze, komora silnika, bagażnik). Obawiam się, że jest zjeżdżony i skoszony, bo przedni słupek z błotnikiem naprawdę ^^

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co jeśli chodzi o zdjęcia muszą wystarczyć te co są. Samochód posiada książkę serwisową od kupna w salonie i jest na bieżąco serwisowany więc nie ma możliwości kręcenia licznikiem. tył leży fabrycznie. sprawdzane na stacji renault. przedni zderzak odstaje bo spinka wyskoczyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowana kratka, czyli chyba ciężarowy, nic więc dziwnego, że amory wyrobione.

Ja mam kratkę i rejestrację na 5 osób (zawsze na przeglądzie panowie pytają mnie na co mi kratka ^^) i tył też mi siedzi jakoś nisko. Fakt inny model, ale belka chyba ta sama.

Zastanawiające jest to:

homologacja na ciężarowe

i następnie

zarejestrowany na 5 osób

Zawsze mi się wydawało, że albo kratka (homo. na ciężarowy) albo 5 osób ^^

 

Zderzak faktycznie lekko źle spasowany, ale nie wygląda to źle.

Tylko ta wyszlifowana kierownica trochę zastanawia ^^

 

Na fotelach pokrowce, zniszczył fotele, czy nie chciał ich zniszczyć.

Jak tak patrzę na te pokrowce i przypomnę sobie moje (chyba nawet z takiego samego materiału są) to te wyglądają wręcz jak nówki ^^

 

przedni zderzak odstaje bo spinka wyskoczyła.

W kombiaku nie mam żadnych spinek, czyżby w szczeniaku bawili się w takie rzeczy ? Jakoś mam wątpliwości.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!