Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

czincze AUX (wejście pod mp3)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

właśnie nabyłem Megane'a r. 2010

w panelu deski rozdzielczej, poniżej radia, pod małą czarną klapką znajdują się dwa wejścia na czincze, biały i czerwony,

do czego one służą?

i czy można jakoś podpiąć się do tego z USB,

 

dzięki

pozdrawiam

Edytowane przez pawelmcstock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można podłączyć np odtwarzacz mp3 za pomocą takiego kabla:

 

CABLE-2-RCA-Male-to-3-5mm-Stereo-PREMIUM-CableWholeseale.jpg?dur=391

Dzięki! Super!

miałem nadzieję, że będzie możliwe podłączenie odtwarzacza mp3 ^^

jestem po pierwszej trasie (700 km) i jestem zachwycony,

M III o klasę wyżej od mojej starej M II

Edytowane przez pawelmcstock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz się co cieszyć.Co z tego, że można podłączyć odtwarzacz mp3 jak dźwięk jest beznadziejnie słaby (prawie jak ze studni), nie mówiąc o tym, że nie będzie informacji o utworach. Sterowanie też tylko z odtwarzacza. To wejście audio to jakieś nieporozumienie i archaizm w dzisiejszych czasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK,

wszystko zakupione, podłączone i ... działa! :)

Odtwarzacz mp3 philipsa GoGear Raga (z systemem full sound, 120 zł w Media M) z wyjsciem słuchawkowym jack 3,5 mm

do tego kabelek jak na zdjęciu powyżej i gra :P

Rzeczywiście dźwięk jest cichszy niż przy odsłuchu z CD, więc trzeba podkręcić głośność

ale zupełnie czysty i dynamiczny, bez efektu studni czy jakichś innych strat lub zniekształceń,

informacje o utworach, folderach, itd, znajdują się na wyświetlaczu odtwarzacza mp3, więc tragedii nie ma :P

 

jesli chodzi o sterowanie, to rzeczywiście większość funkcji jest dostępna tylko z samego odtwarzacza mp3,

pilotem/satelitą przy kierownicy mogę jednak regulować głośność (a to najważniejsze)

i mogę jeszcze regulować tony niskie (bass) też z radia.

Pozostałe funkcje radia nie są dostępne.

 

Mi to wystarcza, nie muszę już wozić płytek CD, co zawsze mnie irytowało, przekładanie ich, walające się płyty bez okładek po kabinie, itd itp.

 

GoGear Raga ma 2GB pojemności, co wystarcza na wgranie conajmniej kilkunastu płyt w najlepszej kompresji mp3 :P

 

pozdrawiam

Edytowane przez pawelmcstock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!