Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ocena Meganki


mo86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

przegladam oferty dotyczace renault megane i trafilem na takie cos:

 

http://otomoto.pl/renault-megane-1-9dci-po-oplatach-C20320961.html

 

I takie mam do Was pytanie jesli moglibyscie spojrzec i ocenic czy ta meganka jest warte uwagi czy nie bardzo?

Z gory bardzo dziekuje za pomoc.

pozdrawiam

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

Tomik 1970

Edytowane przez Tomik 1970
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko:

- nie ma takiego silnika jak 1.9 dCi 115KM. Może to 120KM, może inny?

- brak dywaników na podłodze

- czarne sterowanie tempomatem przy kremowej kierownicy? Dziwne, ale może to normalne...

- brak "popielniczki" (no chyba że jest w drzwiach, bo w końcu można ją przenosić)

Trudno coś powiedzieć od strony mechanicznej, tu potrzebne oględziny. Mało opisu na temat wyposażenia auta, przebieg teoretycznie realny, choć jak na zagranicznego diesla z 2003 raczej niski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nie ma takiego silnika jak 1.9 dCi 115KM. Może to 120KM, może inny?

 

Może być, nie mogłem nadziwić się, jak odkryłem, że jest (nie dam się pokroić) Meganka II 1.9 o mocy 100KM! Wszystko zależy od rynku na który idzie samochód. W innych państwach jest logiczniej i składka za ubezp. OC zależy od mocy nie pojemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, auto sprowadzone aż z Francji, czyli koszt transportu nie mały, dolicz jeszcze zysk sprzedającego, bo w tym właśnie celu to auto zostało sprowadzone, więc pytanie, za ile ono mogło być kupione na miejscu? 9-10 tys ? hehe

Przebieg, 8 letni diesel zza granicy i 148 k, hmmm ok : D

 

Z fotek to tak jak wyżej napisał punxhc. Z zewnątrz nie widać nic niepokojącego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzyjcie się stronie pasażera dla mnie walona w drzwi(źle spasowane). Od przodu widać jak jest zrysowany lakier więc na pewno dolicz polerkę. Prawa kratka przy reflektorze nie wiem czy źle ułożona czy może taki kąt że odstaje. I nie wiem albo mam za mały ekran albo już z przemęczenia widzę nie do końca spasowaną tylną klapę. Co do przebiegu wiem z doświadczenia z Francji że ten przebieg jest możliwy. Francuza stać na to żeby płacić więcej i palić mniej :) co do wnętrza nie widzę nic niepokojącego przyciski na jasnej kierownicy czarne to norma tam- tak samo występowały u nas. W Francji 1,9 dci miał kilka mocy 100/110/115/120 koni w ph I wersje 115 i 120 w Niemczech także występowały nawet w ph II nawet na Francję były Laguny 1,5 dci 105 koni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!