Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wentylator nawiewu pracuje na najwyższych ob


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z nawiewem jestem świeżym uzytkownikiem Scenica II. Wentylator nawiewu pracuję na najwyższych obrotach co wczasie jazdy jest denerwujace. Regulacja przyciskami na pulpicie od klimy nic nie daje choc na wyświetlaczu klimy wszczystko ok gdy naciskam przyciski zmniejszające lub zwiekszające obroty nawiewu. Nie wiem co to może być. Jedyny wyjściem na ten chałas to wyjęcie bezpiecznika od wentylatora ale jazda bez klimy to sami wiecie jaka jest.

Czy ktoś jest w posiadaniu instrukcji w wersji elektronicznej po polsku - proszę o przysłanie na mój ares z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Problem jest następujący; wentylator pracuje tylko na najwyższych obrotach - "koniczynki" na wyświetlaczu zmieniają się zgodnie ze sterowaniem. z dotychczasowych postów wyczytałem, że jest za to odpowiedzialny - moduł zasilania zespołu wentylatora-. Lecz niestety moduł ten występuje w dwóch wersjach; jeden z tranzystorami na zewnątrz typu T1829-1, drugi z tranzystorem wewnątrz typu F N413AF. Jeżeli ktoś spotkał się z podobnym problemem i dysponuje typami zamienników do tych tranzystorów to bardzo proszę o pilna odpowiedź. Jeszcze raz łączę pozdrowienia.

Sprawa tyczy SCENIC II z automatyczną klimatyzacją - rocznik 2004.

 

[ Dodano: 2009-08-13, 10:35 ]

post-17221-1250152380_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Powyższy link nie działa, wiec może mi ktoś powiedzieć, gdzie ten moduł sie znajduje??

Czy po wymianie muszę podpinać komputer, żeby wgrać nowy moduł, czy wystarczy odpiąć stary i wpiać nowy??

Dzięki

 

Proszę doczytać w regulaminie forum o zasadach pisowni postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
eden z tranzystorami na zewnątrz typu T1829-1, drugi z tranzystorem wewnątrz typu F N413AF. Jeżeli ktoś spotkał się z podobnym problemem i dysponuje typami zamienników do tych tranzystorów to bardzo proszę o pilna odpowiedź. Jeszcze raz łączę pozdrowienia.

Sprawa tyczy SCENIC II z automatyczną klimatyzacją - rocznik 2004.

 

[ Dodano: 2009-08-13, 10:35 ]

 

Mam podobny problem - czy koledze udało sie namierzyć zamienniki ?

Na elektroda.pl sugerowali że w przypadku tego drugiego wystarczy wziąć mosfeta ~55V > 50A

 

Mam rozebrany ten moduł, zamówiłem w TME takiego mosfeta - zobaczę czy pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!