Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megi do oceny :)


Tomek.S

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Co myślicie o tym egzemplarzu?

http://allegro.pl/show_item.php?item=183410707

 

Jak uważacie to może być realny przebieg?

Na początku myślałem o wersji z silnikiem 2.0 ale znalazłem ten niedaleko mnie. Jak oceniacie 1.6 16V jest w miarę dynamiczny?

Edytowane przez Tomek.S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Ty ale ja zauważyłem,że było coś robione z przednimi lampami. W wersji po lifcie nie było już problemów z parowaniem czy matowieniem szkieł a tutaj wyglądają jak by je ktoś papierem ściernym zmatowił. Przebieg może być realny choć wątpię w to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co one mogą być ze starszej wersji?

Nie ma takiej możliwości ale być może ,że jest po dzwonie z przodu i ktoś zamiast wymienić całe lampy to dokupił same szkła i sam wkleił, halogeny już ok i nawet wyglądają na nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomik może mieć rację z tym dzwonkiem, ponadto lewy kierunek (przód) ujawnia kolor pomarańczy a prawy nie (być może wymienił jeden z nich), tablica też jakaś pogięta. Lakier na przednim zderzaku wygląda na nowiutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cena? Rozmawiałem z gościem. Mówił że można się dogadać na 7.500zł to jest bardzo podejrzana cena w relacji do rocznika, wyposażenia, przebiegu itd?

Przeglądałem trochę ofert i tak w okolicach 8000zł jest trochę tych aut choć częściej 99-00 a niżeli 2001. Dlatego myślałem że relacja cena/stan auta jest w miarę rozsądny aczkolwiek Zygmunt Małek jest kolejną osobą która pisze w tym wątku o "promocji" No więc jak to jest? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu, sprzedający zawsze wymyśla, że auto super, 1 właściciel, niepalący, od dziadka lub kobiety jeżdżącej tylko do kościoła itp. itd. a to są typowe przykłady naciąganie przyszłego klienta. Odpowiedz sobie sam na pytanie, czy kupiłbyś auto w cenie tzw. ideału, gdyby sprzedający napisał prawdę, np; auto z powodzi, albo po wypadku wyremontowane. Te zakusy trzeba brać zawsze z przymrużeniem oka i sprawdzać auto dokładnie.

Edytowane przez Zygmunt Małek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś dbał o auto tak jak o reflektory to szkoda czasu.

Poza tym:

Samochód przeglądany regularnie, ostatnio w sierpniu 2011r. Wymieniane klocki i tarcze hamulcowe oraz przednie i tylne amortyzatory. Olej, filtry paliwa i powietrza wymieniane w czerwcu 2011

Wpakował tyle kasy i sprzedaje od razu ?

 

Fotel pasażera ma regulację wysokości czyli było jakieś podmienianie foteli.

Obejrzeć można (byle dokładnie), ale nie napalać się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!