Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kod immobileizera, aktywacja, działanie, budowa kluczyka


Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Szumi85 napisał:

 teraz czekam na brawa 

 

Raczej na dymek z 10A wyłącznika, ale można i tak - włączniki mieszkaniowe, to nie odjeżdżaj za daleko od domu? - ważne, że sobie poradziłeś.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam.

 

Mogę prosić o kody do immo, popieprzone i pomieszane kluczyki, nie działa nic. Proszę również o informację, gdyż po przyciśnięciu zamknięcia drzwi kropki csly czas mrugaja w szybkim tempie bez możliwości wpisania kodu.

 

98102 - S1L3N
08190 - S1L3NI
96291 - S6N42
01158 - s1R85

VF1JA0F0518176293

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Żona wymieniła akumulator i baterie w kluczyku. Renault megane 2000r po lifcie. Przestał zamykać (2 kluczyki oryginalne) centralny zamek z pilota, tylko działa zamykanie centralne od środka z pulpitu.  Męczące jest wciskanie wewnątrz auta przycisk centralnego zamka a potem kluczykiem ręcznie zamykanie drzwi pasażera. Z góry dziękuję za pomoc 🍻🍺 Próbowałem parować kluczyk (przysbosobić) z filmików na yotube ale zero reakcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Hej, mam problem Scenic I 2000r 1.6 benzyna, nie świeci dioda od IMMO, rozrusznik kręci ale silnik nie odpala. Kluczyk radiowy - bez podczerwieni, sterownik silnika Sistema Siemens Sirius 32, wszystkie masy i zasilania sprawdzone i są na sterowniku silnika. Czy potwierdzi mi ktoś, ze problem ze dioda IMMO nie świeci może być spowodowany rozkodowaniem IMMO, czy raczej brakiem jakiegoś zasilania czy innego połączenia? Bezpiecznik "ALIM UCH" dobry po wyjęciu i włożeniu chyba wydobywa się jeden ciągły sygnał dzwiękowy, ale dioda od IMMO nadal nie świeci. Kontrolka czerwony Check Engine na liczniku zaświeca się po chwili i gaśnie.

Żółyty Check Engine na obrotomierzu nie świeci, nie pamiętam czy tak ma być potwierdzi mi ktoś, czy u Was w benzynach świeci ten check?

Edytowane przez ...kuba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy mogę podmienić moduł przekaźnik immo 7700424865B S108720001 w celu sprawdzenia. Czy musiałbym podmienić komplet komputer Sirius32. W moim modelu nie ma UCH/BSI/ jest moduł przekaźnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł immo, sterownik silnika i kluczyk są ze sobą powiązane i muszą pochodzić z jednego auta, w innym przypadku silnik nie uruchomi się

  • Zwycięzca 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!