Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Scenic - dużo zdjęć - opinie mile widziane


KrzysztofM

Rekomendowane odpowiedzi

Hej potrzebuje pomocy w sprawie oceny tego oto scenica:

http://moto.allegro.pl/renault-scenic-piekna-wersja-privilege-i1869293381.html

 

Czy warto się zainteresować? Czy wnętrze nie jest zbyt zniszczone? A i co to za guziczek na 4 zdjęciu od dołu?

Dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

180 tyś jak na diesela to malutko.

Czy ja wiem czy to malutko???

Dla porównania mój sceniol starszy 1,9dT, z 1997 roku ma 210 tys km, mam go 6 lat, od stanu 160 tys i nie mogłem doliczyć się przy zakupie tylko 10 tys. km, według danych z bazy Renault-a. (Też by można powiedzieć że malutko. Obecnie zacznie mu przyrastać, bo codziennie kręci ponad 70 km.) Przypuszczam, że o taką wartość nie warto licznika skręcać czyli gdzieś wkradł się błąd. A wkraść się mógł, bo przy zakupie sceniola drugiego byłem w ASO na "ścieżce zdrowia" ze stanem 119 tys. a na zleceniu kontroli mam wydrukowane jako aktualny przebieg- 111 tys. Też obcięto przez pomyłkę 8 tys. km. Na zwrócenie uwagi na nieprawidłowość, usłyszałem przeprosiny i informację, że tego już zmienić się nie da, bo do bazy wprowadzone i jest niepoprawialne. Za niecałe dwa tygodnie jest kolejny wpis w bazie i tam już mam ponad 120 tys, (prawidłowo odczytane i wprowadzone do bazy) jak byłem na przeglądzie zalecanym przez producenta przy tym przebiegu w książce serwisowej. Następny nabywca jeśli będzie to osoba obca, też będzie się nad tym głowił, jak w kilka dni przybyło 10 tys km. Niestety człowiek jest istotą omylną, a narzędzia IT szczegółowe, nieprzekupne, i pamiętliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- brak zaślepek śrub mocowania wycieraczek,

- krzywa antena radiowa na dachu,

- mocowanie tylnego zderzaka brak jednej spinki

- brak przycisku otwierania tylnej klapy!!! (chyba, że jest wstawiony czarny, ale nie wygląda)... znaczy się otwieranie na ołówek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ślady zużycia przedniego siedzenia to ma chyba skręcony licznik. Brak zdjęć komory silnika. Szyby elektryczne ale tylko przód. Przed zakupem doradzany dokładniejszy przegląd w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęca do kupna,ale zapomniał dać foty komory silnika w całej okazałości oraz tablicy wskaźników. Fotele faktycznie bardzo zniszczone i podłokietnik. Środkowy fotem tylnego rzędu jakiś dziwny, pierwszy raz takowe plecy widzę, jakby czegoś brakowało, ale tam nie ma czego brakować.

Gość to typowy handlarz, skopiuj numer telefonu i wpisz w google, o jej ileż rzeczy do sprzedania. No i wrzuciłem Ci pw, bo o pewnych rzeczach nie mogę na ogólnym.

Edytowane przez Zygmunt Małek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!