Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

przełożenie manetki z sedan/cabrio na kombi


Gerdziu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam Meganke II z 04r kombi i mam maly problem. Otoz zerwala mi sie tasma tzw zwijak i kupilem calego pajaka. Przelozylem calosc i wlasnie sie zoorientowalem po fakcie ze nie ma w prawej manetce tylnej wycieraczki. Moje pytanie czy moge zamienic sama manetke i czy to bedzie dzialac??? Nie moge nigdzie znalesc informacji na ten temat i dlatego pisze ten post. dzieki za zainteresowanie.

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

Drugi taki sam wątek wylądował w koszu

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam serdecznie. Mam podobny problem tyle tylko że mnie dali w warsztacie pająka do sedana który ma za dużo o tylną wycieraczkę i brak w drugiej przednich halogenów.Ciekaw jestem czy wszystkie płytki w pająku mają te wszystkie ścieżki a różnią się tylko manetkami. Tak czy inaczej trzeba będzie to rozebrać i sprawdzić. Ktoś chętny aby udzielić wsparcia jestem z Dąbrowy Górniczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam. Sorki za "odgrzanie kotleta" ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie a nie chcę tworzyć nowego tematu. Szukałem przełącznika zespolonego do mojego Grandtoura jednak ciężko jest go dobrać. Albo nie ma tempomatu, albo innej funkcji. Udało mi się dostać najbardziej odpowiadający mi przełącznik jednak jest od sedana co za tym idzie brakuje wycieraczki z tyłu. Mam stary z uszkodzonym zwijaczem i chciałbym przełożyć samą manetkę. I tu rodzi się pytanie jak u poprzedników. Czy jest to wykonalne? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy przełącznik podejdzie, tylko może coś nie obsługiwać.

W sedanie nie ma tylnej wycieraczki, więc w hb, czy kombi nie włączymy jej, jak taki zamontujemy od sedana. Najdroższe są wersje z tempomatem, należy zwrócić uwagę na halogeny przednie, guzik auto i obsługę bc.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!