Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Gdzie dorobić wkłady lusterek (Warszawa)


KrzychK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

właśnie ukradli nam na Ursynowie (dzielnica Warszawy) wkłady lusterek z Grandtour'a II ph II.

Może ktoś z Was ma namiary na sprawdzony warsztat dorabiający wkłady do w/w modelu?

Najlepiej z grzaniem i usługą.

 

Oczywiście interesuje mnie Warszawa i nie ASO (Decar wstępnie za jeden wkład między 168 a 180 zł) :-(

 

ps. a gnojkowi bym pourywał.... niech sopranem gada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepiej na Allegro poszukać oryginalnych z demontażu. Może nawet na swoje trafisz heheheh. Dorobić takie kompletne z całym zawieszeniem, to raczej czarno widzę. To nie same zwierciadło by tylko wyciąć i oszlifować brzegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro już oglądałem, bardziej zależy mi na rekomendacji zakładu. Sam nie mam czasu grzebać i weryfikować

co ew. zniszczył gnojek w kabelkach.

Ceny wystawionych szkiełek to nie fortuna, pewnie nawet z usługą - ale już była rozmowa podczas zgłaszania na policji.

Cyt. z policjanta (nawet dość życzliwego, też ma megane) "Mandat to małe miki, to kwalifikuje się na zabranie papierów i lawetę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wydłubali tylko wkłady, to tam już nie ma co zepsuć. powinny wisieć kostki na 2 przewodach od grzałek. Zawieszenie wkładu i silniczki są zamontowane głębiej i do tego trzeba również przód lusterka rozebrać. Potrzeba do tego czasu, a i popyt na te bebechy niewielki, bo jeśli to ktoś poszukuje kupuje całe lusterko. Ponadto tak jak pisałem, jeśli to ma być warsztat, który tylko ze szkłem ma do czynienia, to trudne może być zdobycie oddzielnie ramek plastikowych i mat ogrzewania. No chyba, że na jurto, z nocnej kradzieży. Resztę sam sobie dopowiedz.

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest hurtownia z częściami z demontażu uszkodzonych aut i zakup oryginału. Najszybciej to taki plac gdzieś w okolicy albo Allegro. Unikałbym okazji od osób prywatnych, bo to zachęca je do nocnych połowów części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gojgien - żadnych prywatnych osób, żadnych takich klimatów o których piszesz (że nocne że takie czy inne)!

Już otrzymałem namiary na firmę, zresztą jest też na allegro. Ma wkłady, maty, podkładki (tak wynika z info na stronie).

Producent, więc mają do czynienia ze szkłem. Jutro śmigniemy do nich i zobaczę co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!