Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Gdzie tankować w miarę bezpiecznie?


rkarolek

Rekomendowane odpowiedzi

A kto ma zaopatrywać jak mamy tylko 2 dystrybutorów???

Jakby to było paliwo z zagranicy dowożone to cena zapewne nie była by taka jak jest.

A tak przy okazji, ja nadal swoje 2 sceniole w dieslu tankuję na LUKOILU, kiedyś JET, a druga wcześniej BP. Mam świadomość, że to może być to samo paliwo co na innych stacjach, jednak tu nie dostaję punktów promocyjnych, a tym samym w cenę paliwa nie są wliczane szczątkowo koszty kart i prezentów dla biorących udział w tej zabawie. Nie dość, że na te stacje mam najbliżej, to jeszcze zawsze kilka groszy taniej na litrze. Szczególnie w weekendy, to jeszcze dobra pozostałość po JET.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma różnicy gdzie tankujecie, zwykłe paliwo jest na każdej okolicznej stacji takie samo. Jeśli bliżej jest rafineria Lotosu to wszystkie stacje dostają od nich,nawet Orlen. Wiem to od wyżej postawionej osoby właśnie w rafinerii Lotos. Tak samo jest z Orlenem. A chrzczenie paliwa już zależy od samej stacji, ale generalnie żadna duża sieć sobie na to nie powinna pozwolić, więc nie ma się co obawiać. Raczej wystrzegam się małych prywatnych stacji. Wiele osób chwali tu BP, a chyba tam nawet nigdy nie tankowałem albo kilka razy jak musiałem - mają praktycznie zawsze najdroższe paliwo a tak właściwie na nic ta cena się nie przekłada.

Edytowane przez gandi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

120kkm bezawaryjnej jazdy na BP Ultimate, nie mam zamiaru eksperymentować skoro się sprawdza.

 

PS.

Ostatnio tankowałem lokalny "Ultimate" ON w Chorwacji i jak nie wierzyłem, że paliwo może być lepszej jakości poza PL, tak zmieniłem zdanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaopatruję się w stacjach paliw tesco ale leje tylko pb 98 i jestem zadowolony a po zakupach w tesco za 100 zł mam jeszcze rabat na paliwio ^^ ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przeniesiono do już istniejącego tematu.

Witam gdzie tankujecie swoje megi w krakowie ?? gdzie jest tania benzynka no i dobra na zime... co polecacie

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma różnicy gdzie tankujecie, zwykłe paliwo jest na każdej okolicznej stacji takie samo. Jeśli bliżej jest rafineria Lotosu to wszystkie stacje dostają od nich,nawet Orlen.

Oprócz jakości paliwa bardzo ważny jest stan techniczny urządzeń na stacji (zbiorniki, pompy). Jeżeli będą kiepskiej jakości to odbije się to na jakości paliwa, np. słabej jakości uszczelnienie przy pompach do LPG widać w samochodzie na filtrach fazy ciekłej - starty grafit.

Co do tankowania. Tankuje na Orlenie, BP i przy hipermarketach. Omijam małe stacje i petrochemie (dwa razy zatankowałem gaz, z którym silnik miał problem).

Edytowane przez kawapromyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!