Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup auta.


TTaM

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wielkie koledzy.

Dzwoniłem i Pan powiedział, że była robiona maska i błotnik, ale że auto nie miało żadnego wypadku i można spokojnie jechać i sprawdzić w dowolnym serwisie, mówił też o delikatnych "pęknięciach" czy rysach (sam nawet nazwać nie potrafił) na obrzeżach reflektorów tylnych, ale są szczelne wilgoć do nich się nie dostaje, jakaś tam drobna rysa na zderzaku przednim, to wszystko z wad (o przedniej szybie nic nie wspomniał). Pełna książka serwisowa, auto miało serwis w Poznaniu.

Wszystkie szyby są w oryginale. I negocjacja jak najbardziej, chyba jutro rano skocze do Poznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyba przednia porysowana od wycieraczek - do wymiany

Na masce szpachel popękany - cała maska do wymiany

Każda, dosłownie każda część ma inny kolor

Tylne reflektory popękane i zawilgocone

Klamki jakoś tak nie odbijają

Siedzenia już nie wspomnę, że brudne ale i ostro powycierane na bokach

Lewarek wytarty cały (autem jeździła żona, nie wiem czy siadała na niego czy co :D )

Brak zaślepki od klamki (widać na zdjęciach)

Wycieraczka tylna do wymiany (widać na zdjęciach)

Brak M w napisie Megane (widać na zdjęciach)

 

Za 9000 bym wziął ;)

Edytowane przez TTaM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

fajnie było poczytać ten wątek o wyborze diesel czy benzyna :) zastanawiałem się nad scenikiem ale wybór padł na meganke kombi ,rocznik 2004 i to w silniku benzynowym 1,6(tez miałem jak Ty wahania co do diesla ale koszty ew naprawy o wiele tansze ) .Wydaje mi że dokonałem dobrego wyboru i będę zadowolony , mam nadzieję że i Ty dokonasz słusznego wyboru.Ktoś wie jakie jest spalania w silniku 1,6 w mieście i jakie w trasie ?

Edytowane przez DARKOM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!