Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pomoc w zakupie nowego megane


sanei

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym kupic nową megankę. Silnik ze względu na przebiegi roczne rzędu 10 tysięcy km - raczej benzyna. Nie mam określonego budżetu, ale wiadomo, im taniej tym lepiej. Wpadła mi w oko pewna oferta dealera, a mianowicie : http://otomoto.pl/renault-megane-dynamique-110km-nowy-C21657375.html

Teraz moje pytanie do Was drodzy koledzy, bo napewno bardziej się znacie, czy to dobra cena i warto było by rozważyc ten zakup ? Ewentualnie słyszeliście gdzieś o jakichś promocjach, gdzie można by kupic fajną megankę 5d w dobrej cenie ? No i ostatnie pytanko, czego ewentualnie ten samochód nie ma, a jest dośc przydatne w meganie i na co ewentualnie zwracac uwagę przy zamawianiu autka w salonie ?

Edytowane przez sanei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach wnętrza widać, że radio jest wersją podstawową, nie jak napisano z Bluetooth! Na zdjęciach tyłu auta nie ma także czujników cofania!

Czy dokupować radar cofania to kwestia subiektywna. Ja w Grandtourze mam i jestem bardzo zadowolony bo niewiele widać do tyłu. Poważnie zastanowiłbym się nad tym silnikiem 1.6. Jest dość głośny i nie zapewnia odpowiedniej dynamiki. Ja mam 1.4 TCe i z nie zamieniłbym się na inny silnik (chyba że 2.0 TCe ;D ) Jest cichy, bardzo dynamiczny i oszczędniejszy od 1.6 110km.

Co do ceny, to myślę,że każdy diler posiadający gotowe auta na placu zrobi podobną cenę!

Może zobacz co mają w Decar'ze na Modlińskiej. Jerozolimskie i Puławska to ta sama firma co "Mory" więc podgląd mają na te same gotowe auta. Pamiętam w Siedlach jest też jakiś salon, na otomoto wystawiał też w lato swoje auta w bardzo dobrych cenach.

Edytowane przez TomusMaximus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za cenne uwagi :D Autko nie ma byc dla mnie, tylko mamy, stąd też silniczek 1.6 110 km (bo 100 to już chyba przesada). Jako, że nie przekracza ona 3-3.5 tys obrotów, a prędkośc 100 km/h to już bardzo szybko, myslę, że nie kalkuluje się dopłacac do 1.4 TCe. Jak twoje odczucia, co do jazdy nową meganką ? Zastanawiam się głównie pomiędzy meganką III a astrą IV, chociaż przez głowę przeszły mi też golf i focus, ale są o wiele droższe ( a chyba nie koniecznie więcej oferują ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że silnik 1.6 ma jakąś wadę dotyczącą kołą zmiennych faz rozrządu @ poczytaj na forum KZF skrót) nie wiem czy występuje to w MIII ale na pewno w MII było bardzo drogie i uciążliwe.

Kolega ma nową astrę kombi. to jest inne zupełnie auto, kwestia gustu oczywiście, ale dla mnie szału nie ma . w najnowszym focusie tylko siedziałem, trochę zabawkowo w nim ale w sumie ładnie. poprzedni mam dużo do czynienia z nim tragedia jeśli chodzi o wnętrze. straszne moim zdanie dziadostwo (oczywoście w takiej wersji, te droższe odrobine lepsze. W Megi zdecydowanie dobrze się czuję. bardzo szybko się przyswyczaiłem. odrobinę brakuje mi schowków, ale to daltego że w poprzednim aucie było ich aż za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!