Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o ocenę sztuki :)


mario_81

Rekomendowane odpowiedzi

wygląda OK. nie widać nic co by sugerowało jakąś ściemę. oprócz braku szyberdachu to widać, że wersja bardzo bogato wyposażona. ja bym sprawdził to podgrzewanie siedzeń i sprawdził w ASO po nr VIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawy tył nadkole z drzwiami coś brzydko pomalowane. Automat przy 1.6 szału może nie być . Trochę mały motor do automatu. Ale to kwestia gustu.

 

Przepraszam w opisie jest 1.6 a to 2,0 16V więc moc inna. Tutaj może pojechać ale za to łyknie w automacie. :D ;) ;)

 

Pozdrawia

Edytowane przez Metys79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zdjęciach to tylko niepokojące jest spasowanie drzwi przednich względem tylnych (lewa strona) po prostu są krzywo osadzone na górze ściśnięte im niżej tym większa szpara. I te wycieraczki nienaturalnie wysoko. Czujnik lakieru i jazda dookoła + ASO.

 

EDIT: Przyjrzałem się tej prawej stronie jak przedmówcy pisali i faktycznie na dole drzwi i błotnika u mnie na monitorze (nawet wytarłem go bo mysłalem że mam jakąś plamkę :D) jest jakby plama w innym kolorze takim bardziej sinym.

Edytowane przez Łysy__
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena dobra a już 650 wyświetleń nikt się nie skusił. poza tym jak to jest z tym przeglądem bo jest do grudnia a ubezpieczenie z października. Zazwyczaj jak się sprowadza auto to się robi przegląd i na dniach ubezpiecza. tutaj trochę inaczej jakby musiał z jakichś przyczyn przegląd później robić :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie jakoś super rewelacyjny to nie jest, ale żeby szrot to też nie powiem. Cena niska? Możliwe że już od dłuższego czasu sprzedaje, sam jeszcze niedawno widzialem ogloszenie automata którego rozważałem rok temu i cena spadła o 11000zł :D A samochód był dobry tylko na automat potrzebny jest amator. VIN jest to spróbować w ASO, jeżeli bedzie się to kupy trzymało to warto dokładnie go obejrzeć i się zastanawiać. Mnie tylko nie podoba się ustawienie wycieraczek, ale ze obie sa wyżej to mogły się tak zatrzymać (u mnie czasem podskakują trochę jak za słabo "pomacam" dźwignię do jednego przetarcia), obie są mniej więcej podobnie od dolnych punktów więc nie musi to oznaczać grzebania przy nich. Poza tym do wymiany górnych łożysk zawieszenia trzeba je zdjąć. Plama na tylnych drzwiach jest, wolałbym już coś takiego niż wiadro szpachli na całym boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za cenne uwagi, jeśli uda mi się wybrać i obejrzeć auto (może kupić :D ) to dam znać co i jak! z tego co się dowiedziałem to auto od 2009 w kraju, miało malowane drzwi i błotnik od kierowcy, mechanicznie i blacharsko ponoć bez zastrzeżeń (ale to jak każde ;) ), znalazłem też stare ogłoszenie (kończyło się 6. listopada), tam cena wynosiła 18000zł..ładny spadek, ale automat to ciężki temat, typowo dla amatora który tego szuka (wiem, bo sam niedawno swojego sprzedałem..)

pozdrawiam

 

p.s. oczywiście dalsze spostrzeżenia i uwagi mile widziane!!!

 

p.s. 2. w którym serwisie renault mogą udzielić info na podst. VIN-u? Bo dzwoniłem do dwóch czy trzech i nie chcieli nic mówić, bo to podobno tajne informacje..

Edytowane przez mario_81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!