Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wymiana czujnika temperatury zewnętrznej


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Dzis namacalnie sprawdziłam - trzeba założyc sznurek/dratwę w 2 miejscach (przód i tył)na lustro/szkło i dość mocno pociągnąć i dostajemy się do obudowy. A dalej widać 4 zatrzaski rozbieramy i wymieniamy czujnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanie troszke z innej beczki :) A mianowicie jak poznać czy w danym modelu powinien być czujnik ? U mnie na wyświetlaczu w mojej megance nie swieci sie nic (brak 0 w temperaturze). Ktoś przede mną zainstalował angielskie lusterko bez czujnika, ostatnio kupiłem taki czujnik i podłączyłem pod 2 luźne przewody które były wolne i niestety nic się nie pokazało :)

Kolega ma identyczna wersje auta, cale wyposażenie się zgadza i posiada owy czujnik i działa poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 7 miesięcy temu...

Narazie nie rozbieralem jeszcze kokpitu bo potrzebuje sie upewnić w jednej kwestii.

 

Wyświetlacz mam przystosowany, czujnika w lusteru nie mam, i teraz moje pytanie, jesli pola wyswietlacza mam ciemne to mam instalacje pociagnieta czy nie?

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6

Ludzie :!: Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;) -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli nie wyświetla nic oznacza to że nie masz czujnika, a czy instalacje masz musisz sprawdzić. U mnie było tak, że 2 kabelki wychodziły z kostki wyświetlacza, lecz kończyły się gdzieś wcześniej, ponieważ w kostce w drzwiach tych kabli już nie było i musiałem prowadzić 2 kabelki do lusterka...

 

Także musisz rozkręcić i sprawdzić, najlepiej kostkę przy drzwiach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

U mnie wyświetlana temperatura jest ciągle zawyżona o około 5stopni. Wymieniłem czujnik na nowy i różnica jest podobna, zawyżona o 4stopnie. Co jeszcze mogę zrobić żeby wskazania temperatury były właściwe? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!