Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Akumulator - Jaki?


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!

Mam Meganke II Sedan 1.4 16v 98koni z 2004 roku.

Od nowosci nie wymienialem akumulatora i wczoraj Meganka mnie zawiodła.

 

Moj problem polega na tym, ze nie wiem jaki akumulator pasuje - jaki jest odpowiedni moca i wymiarami.

 

Auto musze zawiesc do znajomego elektryka wraz z kupionym akumulatorem, dzisiaj wieczorem bo na jutro potrzebuje miec samochód sprawny.

Samemu nie jestem w stanie sprawdzic/zmierzyc/wyciagnac akumulatora, ktory jest w aucie, dlatego prosze Was o pomoc jaki akumulator bez problemy sie zmiesci.

 

Prosze Was bardzo o pomoc.

 

Pozdrawiam serdeczenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to od czegoś jest :) bo do oporu jest tematów o akumulatorach na forum, wystarczy chwilę pomyśleć a odpowiedź na pytania same się znajdą...

Druga sprawa słyszałeś kiedyś o wyszukiwarce google? Jeśli nie to zapraszam: GOOGLE :)

Następnie wystarczy wpisać frazę "katalog akumulatorów np. bosch, centra, exide" i tu zdziwienie bo producenci takie katalogi udostępniają... Myślę, że dasz sobie rade. Pozdrawiam :)

Edytowane przez Merkaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merkaba - to ze ilosc tematów na temat akumulatorów jest duża, nie widzialem na tym forum konkretnej odpowiedzi na ten temat.

 

Po drugie - szukalem w google i gdybym znalazl to bym Was nie pytał.

Różne źdródla podaja rózne dane.

 

Czy akumulator: Centra EXIDE 50ah 510 - bedzie odpowiedni? Jego wymiary to 240x175x175mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilosc tematów na temat akumulatorów jest duża, nie widzialem na tym forum konkretnej odpowiedzi na ten temat.

 

4.3 Jeżeli dany temat już istnieje, a nie ma w nim odpowiedzi na nurtujące nas problemy, to należy zadać pytanie w już istniejącym temacie.

 

Zamykam i proszę dopisać się do już istniejących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!