Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zamarzająca linka otwierania maski


Rekomendowane odpowiedzi

renoamator - :l: a nawet 1065.gif i szacun za chęci i opis. ;)

Widać nie jest tak źle w narodzie, jeśli chce się jeszcze komuś bezinteresownie własne auto rozbierać by drugiemu w potrzebie pomóc.

Wstawiam "plusika" pod postem.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

renoamator dziękuje za opis, generalnie w scenicu i ph ii problem też polega na tym, że te 'wloty' są przykręcone od dołu wkrętem. Maske udało mi sie otworzyc, jak?

 

A no znalazłem taki ogrzewacz wiatrowy, tak to można nazwać... Z jednej strony chodzą dwa wiatraki, z drugiej grzała i leci ciepłe powietrze. Ustawiłem to pod kątem pod rejestracja, 45minut przyszedłęm i pstryknąłem i maska utwarta, od razu na strzelałem w zamek wd40. Problem sie jeszcze zrobił bo teraz maska sie zamknąć nie chciałą, ale dopchnąłem pancerz z linką w strone zamka i udało sie zamknąć. Akumulator już na prostowniku, 5-6 godzin i myślę odpalić auto. Teraz musze sie uporać z brakiem mocy. Tzz EGR wyczyszczony, a auto do 3000rpm nie jedzie, a od 3000rpm dostaje takiego kopa, że na śniegu przyczepność traci (może na forum był opisywany taki problem?). Dziękuje chłopaki za pomoc. :l:

Edytowane przez beniamins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beniamins - Nerkę miałeś już wyrwaną więc szedłem dalej tą ścieżką.

 

gojgien - Dzięki. Swoją drogą przydałoby się jesienią wywieszać na głównej forum instrukcję "Przygotowanie auta na zimę", a po zimie "Jak przygotować auto na sezon wiosna-lato".

Sam po zakupie samochodu przeglądałem forum i szukałem takich informacji. Często jednak tematy się rozmywają i kończą np. dyskusją nad marką akumulatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą przydałoby się jesienią wywieszać na głównej forum instrukcję......

Nic nie stoi na przeszkodzie, by takie instrukcje przygotować, (masz do tego talent :l: ) przerobić do pdf, można nawet znakiem wodnym, swoim lub forum oznaczyć, by utrudnić zajumanie do innych for i podesłać komuś z Administracji do zatwierdzenia i wstawienia w download.

Przed oficjalnym przekazaniem, można też wersję roboczą na forum wrzucić, do ogólnej oceny i ewentualnej korekty przed finalną wersją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!