Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o oglądnięcie wprawnym okiem.


doneus60

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Znalazłem takei oto dwa mofdele Meganek:

 

Megane 1.6RT

Megane 1.4 16v

 

Proszę o ocenę na chłodno, Mam zamiar zakupić któryś z tych egzemplarzy jeżeli będzie coś wart.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie poszczególnych samochodów. Ja szczerze nie zauważam nic na tych

zdjęciach co by mnie mogło niepokoić, no może poza wytartą gałką od biegów i przednim zderzakiem lekko odpryśniętym w tej czerwonej megance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megane 1.6RT

Kiepskie foty, nic nie widać. Reflektory jakieś "zadymione" i nie jest to raczej wina słońca.

 

Megane 1.4 16v

Poza miejscami odstającym tylnym zderzakiem wygląda ok. Kiepskie tylko fotki wnętrza, więc o tapicerce ciężko coś powiedzieć.

Tylko jakoś ta klima przy tym silniku mnie nie przekonuje. Generalnie radzi on sobie całkiem dobrze z tą budą, ale klima jednak zabiera parę KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemny oszczędny w opisie, zdjęciach. Większa moc to lepiej, zwłaszcza jak kombik.

Czerwony ma na siedzeniach i kierownicy pokrowce.Nie wiadomo co pod spodem.

Trzeba obejrzeć na żywo. Zdęcia obu aut są takie sobie.

Najważniejszy jest silnik i to co pod spodem czyli brak rdzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre oko, ja dopiero później zauważyłem ten błotnik :l:

 

I jeśli ma być klima to szukał bym tylko 1.6 16V bo 1.4 w tej budzie z kompletem pasażerów i klimą się zadusi, no nie będzie żadnej przyjemności z jazdy.

Edytowane przez fred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest mój faworyt. Nie wiem czy słusznie ale jest w najmniejszej odległośći od miejsca mojego zamieszkania - około 15 km. Co o tym autku sądzicie? Podaje tyle samochodów gdyż chcę się zorientować który będzie najlepszy. Edytowane przez doneus60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sobie wybrałeś faworyta ... pewnie był najtańszy. Cos było robione z przodu - ja widze ciemniejszy lewy błotnik, krzywo spasowany, brak nadkola, brak listwy pod zderzakiem. Jakaś rzeźba z pokrywą komputera. I w ten przebieg też coś mi się nie chce wierzyć .. auto wygląda na styrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!