Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o ocenę - Megane Cabrio


perry

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie takiej opcji szukałem czarna z czerwona skórą z tego co widać na fotkach to stan dosyć dobry dziwi mnie tylko to pęknięcie szyby ciekawe od czego niech Ci prześle fotki ze szkody i wrzuć na forum ,jeszcze sprzedaje na kolach zimowych wiec jeszcze trzeba dołożyć nie licząc przedniej szyby na alumki na lato .

Edytowane przez Wydma
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

120 podkręciłem do 152 po tym zabiegu rewelacja pali trochę ale to z racji tego że śmigam na 19-tnastkach <piwko>... szukałem 2.0 T przez pół roku aż w końcu kupiłem to co było w dobrym stanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nk lub facebook wpisz Robert Wydmański ... tylko nie wiem czy będziesz mnie musiał dać do znajomych bo chyba mam galerię zablokowaną ... http://www.facebook.com/photo.php?fbid=387408261287358&set=a.277852412242944.81937.100000545631919&type=1&theater

Edytowane przez Wydma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że ostatnio miałem przyjemność pooglądania bardzo dokładnie kilku meganek CC to moge sie wypowiedzieć. Ta meganka która jest w kielcach( czarna z uszkodzonym tyłem) sprzedaje ją Centrum samochodów Powypadkowych. Przez tel sie pytałem dokłądnie czy nie widać nigdzie szpachli, powiedzieli ze nie widać, pytałem też czy tylko zderzak i światło jest do wymiany, powiedzieli że nic wiecej i klapa jest do regulacji.

 

A teraz :

- zmarnowałem kase na paliwo

-oszukali mnie, udają głupa i twierdzą że sie nie znają ale nawet mój ojciec nie majacy pojecia o autach odrazu zobaczył jakie to auto jest krzywe.

-Do wymiany jest zderzak, lampa, boki oba były tak mocno walone że całe auto jest z tyłu do rozciągnięcia, szpachli po 5 kilo na jednej stronie, szpachla pęka, bardzo krzywo położona wygląda jak by miała wgniotki niezłe.

- W bagażniku okazuje sie że widać ziemię przez podłogę bo wzmocnienia pokrzywione do tego stopnia że pompa od dachu przywaliła w nadkole i pękła.

- cały tył jest tak krzywy że auto ściągało na lewo że można było do rowu wpaść

- hamulce do wyrzucenia falują

- dach przekrzywiony, uszczelki do wyrzucenia, świszczały

- dach sie nei skłądał

-silnik tam jest 2.0 dci 150KM który chodził bardzo kiepsko, nie chciał odpalić, gorzej sie zbierał od 1.9 dci

- fotele były podrapane

- wyświetlacze przy zegarach wygladały na zalane wodą

- pod maską wszystko zaśmniedziałe

 

Wynegocjowałem przez tel 19 tyś jak powiedziałem ze tyle jest do roboty to by zeszli nawet do 17. Nie polecam, kompletny złom, przód był też walony, szpachla z lewej strony już przy drzwiach odpadała, klamki sie nie domykały z zewnątrz. Widziałem też inne auta z tego placu np Lexusa SC cabrio, cały zardzewiały( długo stał) auta tam są podklepane. Ludzie udają laików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki za obszerne informacje. Ja uznałem że szkoda czasu na jej oglądanie, bo skoro jej cena, niby przy tak małym uszkodzeniu, jest niższa o ponad 10000 od innych samochodów z tego rocznika to coś musi być na rzeczy.

 

Dodano: 30 kwi 2012 - 07:57

Ok, oto kolejna meganka: http://otomoto.pl/renault-megane-C24064796.html Przebieg mało wiarygodny ale rzuca się Wam coś jeszcze w oczy ? Jakie macie opinie o tym silniku ? Warto przejechać po nią 300 km? Czy jest ktoś z tamtej okolicy by rzucić na nią okiem ? <piwko>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie takiej szukałem czarna i czerwona skóra i jeszcze ten silnik 150 kucy podkręcisz go spokojnie do 180 ja bym jechał obejrzeć tylko daleko trochę .na zdjęciach się niczego nie dopatrzyłem niestety nie ma fotek jak tam pod maską wygląda czy są wszystkie osłony itd.mi się bardzo podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Połączono z już istniejącym tematem. damiar

Witam,

ostatnio zauważyłem ponownie aukcję pięknego MEGANE CC - http://otomoto.pl/renault-megane-1-9-d-120-km-kabrio-idealna-C30925817.html

 

Moim zdaniem jest to jeden z ładniej wyglądających na zdjęciach egzemplarzy, jakie obecnie są na allegro/otomoto. Tym bardziej dziwi mnie że auto się nie sprzedaje. Czy może ktoś z Was miał już przyjemność oglądać to auto, a może widzi coś na zdjęciach?

 

Ja jedynie znalazłem po nr telefonu kilka innych aukcji tego sprzedającego i zauważyłem że wszystkie jego auta mają przebieg w okolicy 175 000 km.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!