Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Regulacja przecież jest bardzo prosta, bo tylko góra - dół. Ja mam ustawione tak, że na postoju pryska w górną część szyby, a nawet trochę na dach, ale w trakcie jazdy działa, jak należy. No, może jeszcze przy prędkościach powyżej 130km/h pryska za nisko, ale to już skrajne warunki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Witam,

Odgrzeje trochę temat,

Ja również chciałem kupić dysze mgłowe w ASO Reanult Warszawa ale numer wg. Pana sprzedawcy nr. 8200600847 został zastąpiony przez nr. 289308179R który to po sprawdzeniu organoleptycznym jest takim samym dwu-sikiem jakie są standardowo w MegII, ponadto nowy model stojący w salonie również ma już dwu-sik.

 

Jeśli ktoś ma namiar na stare mgiełkowe spryski to proszę o PW

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...

Na rosyjskich forach znalazłem, że po drobnym spiłowaniu boków pasują w oryginalne mocowania spryskiwacze od peugeota. Nr części 6438h0. Ktoś to może zweryfikować? Bo dostępność części i cena jest lepsza...

 

O tu jest link https://www.drive2.ru/l/288230376152900159/

 

EDYTA:

Kupiłem, zamontowałem i zdemontowałem. Psikają za wysoko (nad samochodem). Niestety brak możliwości regulacji kąta psikania.

Edytowane przez mat_79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam Wszystkich. Skusiłem się na zakup spryskiwaczy od peugeota 6438h0, ze względu na niedostępność spryskiwaczy z kangoo. Po wielkich bojach, pomiarach (jestem z zawodu tokarzem więc majsterkowanie mam we krwi ;-) zamontowałem w/w spryskiwacze. Faktem jest brak regulacji, jednak i tak mocowanie w Megane 3 które posiadam jest inne niż w spryskiwaczach. Z tego względu zdecydowałem się za zeszlifowanie tylnej części prostopadle do spryskiwacza. Na razie regulacje wykonuję poprzez mocowanie wężyka doprowadzającego płyn. Szału nie ma ale moim zdaniem jest lepiej niż na orginałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Regulacja przecież jest bardzo prosta, bo tylko góra - dół. Ja mam ustawione tak, że na postoju pryska w górną część szyby, a nawet trochę na dach, ale w trakcie jazdy działa, jak należy. No, może jeszcze przy prędkościach powyżej 130km/h pryska za nisko, ale to już skrajne warunki :lol:

Pytanie do wszystkich, co montowali te dysze do Megane II:

Jak one się sprawują po tych 2-3 latach użytkowania? Jakie są minusy? Po takim czasie na pewno można już co nie co powiedzieć na ten temat.

Czy ta część jest jeszcze gdzieś dostępna? Czy ktoś próbował zamienników z tego linku?

 

Dodano: 17 lip 2016 - 00:49

Nikt już nie używa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!