Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Senic z lubeskiego


apieczy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam za bardzo się nie znam (sam prosiłem o pomoc w ocenie przy zakupie) i nie wiem czy warto mój głos brać pod uwagę, ale trochę dziwnie wygląda ta kierownica - jakby była obszywana, ale może po prostu nie spotkałem się z taką wersją...

 

P.S. Też patrzyłem na ten samochód, bo chcę kupić coś niedaleko od Siedlec... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ty tam widzisz PAX-a ? Czujniki ciśnienia w kołach to jeszcze nie PAX. Kierownica świeżutko obszyta. Spytaj czy są dwa kluczyki bo dorobienie trochę kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzięki za uwagi. Mam na uwadze jeszcze coś takiego.

http://otomoto.pl/renault-scenic-1-6-16v-klima-sakon-polska-C21321965.html

 

Dodano: 21 mar 2012 - 15:58

Gdzie ty tam widzisz PAX-a ? Czujniki ciśnienia w kołach to jeszcze nie PAX. Kierownica świeżutko obszyta. Spytaj czy są dwa kluczyki bo dorobienie trochę kosztuje.

Kierownica obszyta czyli licznik może być kręcony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie tak, jakby to było stare (używane) nieoryginalne obszycie to jeszcze bym zrozumiał, ale kto obszywa kierownicę przed samą sprzedażą auta ? To tak jak wymieniać rozrząd, płyny, olej i klocki hamulcowe tuż przed sprzedażą, czyli dla przyszłego właściciela. Ten drugi dla mnie strasznie zmęczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Przedmówcę - ten drugi wygląda na "zmęczony". Przebieg na liczniku 150kkm, ale według mnie na pewno ma więcej. Moja megane ma 138kkm, ale kierownica ma praktycznie pełną strukturę plastiku, a gałka biegów jest ledwie błyszcząca, a nie wyślizgana jak tutaj... Pomijam prawie porozrywane szwy na siedzeniu kierowcy i brak oryginalnego radia :lol:

 

P.S.

Dzisiaj sam oglądałem kolejny już egzemplarz scenic'a, który na zdjęciach mi się bardzo podobał, ale utwierdziłem się w przekonaniu, że TYLKO oglądanie samochodu na żywo!!! "Omiernikowałem" go z każdej strony i wyszło szydło z worka, a wierzcie mi, że tani nie był, więc miałem nadzieję, że w rzeczywistości jest taki, jakim wydawał się być ze zdjęć...

Więc znaleźć fajne/zadbane/warte zakupu auto jest bardzo trudno... Niestety...

Autorowi tematu (i sobie samemu również) życzę jednak wytrwałości w poszukiwaniach i zakupu takiego samochodu, który przynajmniej na początku będzie się podobał :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michal_b_30

Szukasz konkretnie benzyniaka, a może diesel? Jest kolega na forum "professional" wiem, że sprzedaje scenika z 2002 roku 1,9 tdi.

Edytowane przez michal_b_30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!