Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Problem z zapaleniem po nocy


Rafaloo89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam następujący problem z odpaleniem auta po dłuższym postoju auto pali dopiero za 5-6 razem .

Podczas kręcenia rozrusznika auto tak jak by łapało ale nie może wejść na obroty i strasznie kopci białym dymem z rury na komputerze zapala się błąd chack injection gdy załapie jest wszystko ok.

Megi gdy juz zapali przejadę się i zgaszę nie ma tego problemu pali z pierwszego strzała .

W aucie ostatnio regenerowane były 3 wtryski jestem po wymianie filta paliwa i zaworu zwrotnego .

Moze miał ktoś podobne obiawy i udało mu sie z nimi poradzić.

Co moze być przyczyna moich problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej podstawie mechanik zdecydował o konieczności regeneracji wtrysków? Czy po regeneracji (a także przed) została zrobiona próba przelewowa?

Mówił tylko ze ustawił je na największa wydajność

Pojęcia nie mam co on tam ustawiał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed regeneracja miałem podobny problem z odpalaniem odpalał dopiero za 4-5 razem wyswietlał sie blad infection found zrobił test przelewowy .

Stwierdził ze przyczyna sa 3 wtryski które leją jest zbyt małe ciśnienie i nie odpala po regeneracji pierwszego była poprawa lecz po krótkim czasie pokazał sie błąd check injection.

Postanowiłem dać do regeneracji pozostałe 2 wtryski zamontował ustawił wszystko pojeździłem jeden dzień ładnie rano odpalił następnego wybrałem się w trasę i pokazał się znów błąd check injection

następnego dnia miałem problem z odpaleniem pokazał sie bład przy odpalaniu nie mógł wskoczyć w obroty o zaczoł dymic białym dymkiem w czasie jazdy nie ma błędu mocy nie traci .

Paliwko było dobre zalane z stacji Orlen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!