Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

UWAGA na Scenica 2.0 benz. z Puław VF1JM0U0639913758


edgar

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem wczoraj Scenika 2.0 benzyna z 2008 roku w Puławach w komisie AUTO MI-PI S.C.

VIN: VF1JM0U0639913758

 

http://otomoto.pl/renault-scenic-szwajcaria-C24047955.html

 

Pojechałem bo zarówno z ogłoszenia na otomoto jak i z 2 rozmów telefonicznych z komisem wszystko wydawało się ok - jedyna rzecz do zrobiemia wg sprzedawcy to rozrząd i olej, cała reszcza sprawna w ogólnym bardzo dobrym stanie.

 

Rzeczywistość jest inna:

Jedyna zaleta to zadbane wnętrze fakt, że solidnie wyczyszczone ale bez śladów zużycia - oglądałem już kilka aut i to było najlepsze - to JEDYNA PRAWDZIWA INFORMACJA O TYM SAMOCHODZIE.

 

WADY, O KTÓRYCH NIE BYŁO MOWY:

- auto powypadkowe (uszkodzony przód: pas przedni, maska, komora silnika, zderzak i wszystkie elementy z nim związane, nowy polski akumulator a auto 3tyg temu przywiezione w całości ze szwajcarii, luźne rurki odpowietrzające chyba halogeny zwisają pod zderzakiem brak zaczepów na nie po obu stronach, pełno owadów na chłodnicach a w trudno dostępnych miejscach wlotu powietrza i zderzaka nic prócz kurzu wszystko świeżo lakierowane, wewnętrzna strona zderzaka bez jakiegokolwiek zabrudzenia, nowe nity mocujące zderzak gumy i natkola, na zdjęciach przodu auta widać źle spasowaną maske na wysokości reflektorów, ściekające zastygnięte krople nowego lakieru w rogu maski pod szybą od strony pasażera - zapewne zostaną oderwane po moich uwagach na ten temat, z nieznanego powodu brak napisu "Renault" na tylnej klapie i plastikowej oslony na silniku trzeba sprawdzić w serwisie czy w tym konkretnym egzemplarzu były te elementy.

- drzwi kierowcy również miały jakieś przejścia: nienaturalnie wgieta uszczelka i listwa na granicy szyba-drzwi nad klamką, to drobna rzecz być może na parkingu lub przy wysiadaniu w ciasnym garażu

- nie działa klimatyzacja (być może uszkodzona podczas wypadku, kompresor się włącza ale diagnoza bez wizyty w serwisie niemożliwa, oby tylko po naprawie nie została napełniona, gorzej gdy gdzieś jest nieszczelność)

- nie otwierają się drzwi tylne po stronie kierowcy urwane cięgno, na obu klamkach brak jakiegokolwiek oporu.

- deska rozdzielcza a konkretnie panel wyświetlacza w okolicy nad kierownicą gdzie jest mały schowek, wyraźnie odstaje i strasznie skrzypi podczas jazdy, te elementy są źle spasowane na pewno były nieudolnie rozbierane (w innych scenikach tego nie zauważyłem)

- komis nie miał dokumentów na miejscu jeśli bym sie zdecydował to by je ściągał z Lublina

 

Na miejscu sprzedawca nic nie wie o aucie!!!

Wszystkie informacje udzielane telefonicznie są bezczelnym kłamstwem!!!

Na miejscu mówi tylko: "przecież jest cały więc jest bezwypadkowy", "niemogę znać wszystkich informacji o wszystkich autach które sprzedaje", "czy to panu przeszkadza że jest nowy akumulator i niech pan nie wnika skąd się wziął chyba dobrze że jest nowy", "wczoraj wszystko było sprawne napewno ktoś z klientów to dzis uszkodził".

 

 

ZDECYDOWANIE ODRADZAM, SZKODA, CZASU, NERWÓW I PIENIĘDZY NA DOJAZD!!!

 

link do auta: www.otomoto.pl/renault-scenic-szwajcaria-C24047955.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
Nie polecam, sprzedali mi złoma: zbita przednia szyba, niedziałająca klima, uszkodzony jeden wachacz, uszkodzone poduszki pod silnikiem, uszkodzona pompa paliwa, brak ogrzewania - uszkodzona nagrzewnica, uszkodzona dwumasa, dodatkowo aktualnie ubywa płynu chłodniczego i oleju i jest to zapewne uszczelka pod głowicą, drobne problemy z elektryką, ogólnie masakra za 10tysi. Stan miałbyć bdb, ale ten samochód był warty max.3-4tys. w tym stanie. Koszt naprawy to prawie drugie tyle co jego wartość zakupowa. Z opinii po forach widać jest to samo.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spałeś podczas oględzin? Jak można nie zauważyć pękniętej szyby? Klimatyzacja? Wystarczy włączyć. Poduszki silnika jak są zużyte to telepie budą. Wycieków oleju, wahaczy, czy ubytku płynu się nie sprawdzi od razu, ale reszta to ewidentnie Twój błąd przy zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!